5 NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Podziękowania za ofiary na budowę Kościoła.
  2. Podziękowanie za ofiary złożone do puszek na pomoc rodzinie p. Czekanowskich z Rozwadowa, którym w ubiegłą niedzielę spłoną dom. Niech Pan wynagrodzi dobro, którym podzieliliśmy się z potrzebującym. Rodzinę dotknięta żywiołem ognia polecamy w naszych modlitwach.
  3. W poniedziałek 05 lutego – I Poniedziałek miesiąca. O 16;30 różaniec w intencji Dusz Czyścowych i Msza św. w ich intencji. Tego dnia wspominamy w kościele św. Agatę. Poświęcenie chleba i wody na Mszy świętej o 7;00 i 17;00.
  4. We wtorek 06 lutego – przekazanie Figury Matki Boskiej Fatimskiej i Obrazu Jezusa Miłosiernego z Hołowczyc do Kolonii Płosków. Msza św. i przekazanie o 18;00 w budynku dawnej szkoły w Hołowczycach. Zapraszamy również mieszkańców Kolonii Płosków.
  5. W środę 07 lutego – I środa miesiąca. W tym dniu zapraszamy na różaniec przez wstawiennictwo Matki Bożej Szkaplerznej. Różaniec rozpocznie się o 16;30. Zachęcamy do pisania intencji, które będą omodlone podczas różańca. Zachęcamy do udziału w sposób szczególny nosicieli Szkaplerza.
  6. W niedzielę 11 lutego przypada Światowy Dzień Chorego. Na Mszę z Namaszczeniem Chorych zapraszamy na godzinę 17;00. Prosimy o pomoc w dostarczeniu do świątyni osób starszych i chorych. W tym dniu pamiętamy w swych modlitwach o chorych i cierpiących.
  7. Idą za radą parafian, taca z przyszłej niedzieli zostanie przeznaczona na budowę nowego kościoła.
  8. Zachęcamy do lektury tygodnika „Niedziela” i miesięcznika „Różaniec”.
  9. Kolejna pielgrzymka Wiedeń-Rzym odbędzie się 17 lutego. Wyjście z Sarnak do Leśnej Podlaskiej po Mszy świętej porannej – ok. 7;30. Zapraszamy i zachęcamy do udziału, szczególnie dzieci i młodzież, których patronem jest św. Stanisław Kostka.