3 niedziela Wielkiego Postu

 1. Podziękowania za ofiary złożone na budowę kościoła.
 2. Podziękowanie za prace przy kościele (tarcie drzewa).
 3. Jeśli pogoda pozowali od poniedziałku ruszamy z dalszymi pracami przy budowie kościoła. W piątek zapraszamy do pomocy mężczyzn z Kolonii Hołowczyc.
 4. Jak wiemy w czasie trwania Wielkiego Postu (od poniedziałku do czwartku) w godzinach 15-17 w naszej parafii ma miejsce adoracja Najświętszego Sakramentu jako forma duchowego przygotowania do świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Cieszy obecność mieszkańców Sarnak i Chybowa, jednak brakuje przedstawicieli pozostałych miejscowości. W związku z tym w poniedziałek zapraszamy mieszkańców: Mierzwic, wtorek: Rozwadowa, środę: Franopola i czwartek: Koloni Hołowczyce.
 5. W poniedziałek – I Poniedziałek miesiąca. Różaniec w intencji Dusz Czyśćcowych 16;30 i Msza Święta w ich intencji. Zachęcamy do modlitwy różańcowej i Eucharystii w intencji Dusz Czyśćcowych.
 6. W środę – I środa miesiąca. Od godziny 16;30 różaniec w intencjach parafian. Zachęcamy do pisania intencji, które będą omodlone podczas różańca.
 7. W czwartek 8 marca Dzień Kobiet. W naszych modlitwach polecamy Kobiety.
 8. W piątek Droga Krzyżowa o 16. Bezpośrednio po jej zakończeniu Msza święta.
 9. W sobotę rozpoczyna się Piesza pielgrzymka do Lipna przed Uroczystością Świętego Józefa. Start o 17 (Eucharystia).
 10. W niedzielę Gorzkie Żale po Mszach o 8;30 i 17. Serdecznie zapraszamy do udziału.
 11. Ekstremalna Droga Krzyżowa: Sarnaki Leśna Podlaska, odbędzie się 24 marca.
 12. Wzorem lat ubiegłych w Niedzielę Palmową odbędzie się konkurs na Największą i Najpiękniejszą Palmę. Zachęcamy do udziału.
 13. Zbliżają się Święta Zmartwychwstania Pańskiego. Prosimy Radnych o zebranie ofiar na kwiaty do Grobu Pańskiego.
 14. Wzorem lat ubiegłych młodzież rozprowadza „Baranki Wielkanocne Caritas”. Zachęcamy do wsparcia w ten sposób osób potrzebujących.
 15. Zachęcamy do lektury tygodnika „Niedziela” i miesięcznika „Różaniec”.
 16. Pamiętajmy, że nasza kultura osobista wyraża się również w dbałości o porządek o miejsce wiecznego spoczynku naszych zmarłych. Przypominamy o konieczności segregacji śmieci na cmentarzu grzebalnym.
 17. Przypominamy i zachęcamy do godnego przygotowania się do peregrynacji Figury Matki Bożej Fatimskiej i Obrazu Jezusa Miłosiernego poprzez udział w dniu peregrynacji we Mszy świętej, spowiedzi i Komunii świętej