4 niedziela Wielkiego Postu

 1. Podziękowania za ofiary złożone na budowę kościoła.
 2. Podziękowanie za prace przy kościele (rusztowanie i tarcie drzewa).
 3. Podziękowanie za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.
 4. Jak wiemy w czasie trwania Wielkiego Postu (od poniedziałku do czwartku) w godzinach 15-17 w naszej parafii ma miejsce adoracja Najświętszego Sakramentu jako forma duchowego przygotowania do świąt Zmartwychwstania Pańskiego. W związku z tym w poniedziałek zapraszamy mieszkańców Hołowczyc, wtorek: Chybów i Kolonia Płosków, środa: Sarnaki i czwartek: Grzybów.
 5. Trwa Piesza pielgrzymka do Lipna (10-18 marca). Start codziennie o 17 (Eucharystia).
 6. W piątek rozpoczną się rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. Jarosław Rzymski. Piątek i sobota to czas spowiedzi generalnej, skorzystajmy z możliwości pojednania się z Bogiem. Niedziela to komunia generalna. Ofiary złożone na tacę przeznaczone zostaną ks. rekolekcjoniście. Msz św. Piątek: 8;30 (dla dzieci), 10 (dla wszystkich), 11;30 (dla młodzieży), 17 (dla wszystkich). Sobota: 8;30 (dla młodzieży), 10 (dla wszystkich), 11;30 (dla dzieci), 17 (dla wszystkich). Niedziela: program niedzielny.
 7. W niedzielę Gorzkie Żale po Mszach o 10 i 17. Serdecznie zapraszamy do udziału.
 8. Ekstremalna Droga Krzyżowa: Sarnaki Leśna Podlaska, odbędzie się 24 marca.
 9. Wzorem lat ubiegłych w Niedzielę Palmową odbędzie się konkurs na Największą i Najpiękniejszą Palmę. Zachęcamy do udziału.
 10. Wzorem lat ubiegłych młodzież rozprowadza „Baranki Wielkanocne Caritas”. Zachęcamy do wsparcia w ten sposób osób potrzebujących.
 11. Zachęcamy do lektury tygodnika „Niedziela” i miesięcznika „Różaniec”.
 12. Pamiętajmy, że nasza kultura osobista wyraża się również w dbałości o porządek o miejsce wiecznego spoczynku naszych zmarłych. Przypominamy o konieczności segregacji śmieci na cmentarzu grzebalnym.
 13. Przypominamy i zachęcamy do godnego przygotowania się do peregrynacji Figury Matki Bożej Fatimskiej i Obrazu Jezusa Miłosiernego poprzez udział w dniu peregrynacji we Mszy świętej, spowiedzi i Komunii świętej