3 niedziela Wielkanocna

  1. Podziękowania za ofiary na budowę kościoła.
  2. We wtorek Nowenna do św. Antoniego.
  3. W piątek po Mszy świętej o 17;00 spotkanie rodziców młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania (klasy 2 i 3 gimnazjum) – obecność obowiązkowa.
  4. W sobotę kolejna pielgrzymka Wiedeń – Rzym. W tym miesiącu idziemy do Szpak – do św. Józefa, jako podziękowanie za nasza Lipiańską nowennę. Zapraszamy i zachęcamy do udziału czcicieli św. Józefa (szczególnie ojców), dzieci i młodzież. Wyjście po Mszy świętej o 7;00. Kierujemy się na Grzybów, Chłopków. Planowana jest Msza św. w Szpakach około 10;30.
  5. W sobotę o 16;00 – konferencja przed chrzcielna dla rodziców naturalnych i chrzestnych. Chrzest w niedziele o 10;00.
  6. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona na budowę kościoła.
  7. Zachęcamy do lektury tygodnika „Niedziela” i miesięcznika „Różaniec”.
  8. Pamiętajmy, że nasza kultura osobista wyraża się również w dbałości o porządek o miejsce wiecznego spoczynku naszych zmarłych. Przypominamy o konieczności segregacji śmieci na cmentarzu grzebalnym.
  9. Przypominamy i zachęcamy do godnego przygotowania się do peregrynacji Figury Matki Bożej Fatimskiej i Obrazu Jezusa Miłosiernego poprzez udział w dniu peregrynacji we Mszy świętej, spowiedzi i Komunii świętej.