1. Podziękowanie za ofiary na budowę kościoła.
  2. Trwa nabożeństwo czerwcowe. Zachęcamy do udziału.
  3. Trwa Oktawa Bożego Ciała – zachęcamy do udziału.
  4. Trwa wizytacja kanoniczna ks. bp. Tadeusza Pikusa.
  5. W poniedziałek bierzmowanie o 18 i zakończenie wizytacji. w modlitwach polećmy młodzież, która przyjmie sakrament bierzmowania.
  6. W poniedziałek II rocznica święceń ks. Grzegorza – ogarnijmy go swą modlitwą.
  7. W środę I środa miesiąca – różaniec z wyczytywanymi intencjami od 17;20. Przypominamy i zachęcamy do pisania intencji.
  8. w czwartek – i czwartek miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do BM od 15 i modlitwa w intencji nowych powołań. Adoracja do 18. Zakończenie oktawy Bożego Ciała i poświecenie ziół.
  9. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – podsumowanie I piątków miesiąca.
  10. w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
  11. W niedzielę zapraszamy do udziału w II festynie rodzinnym. Zaczynamy Msza święta o 11;30.
  12. Zachęcamy do lektury tygodnika Niedziela i miesięcznika Różaniec.
  13. Pamiętajmy, że nasza kultura osobista wyraża się również w dbałości o porządek o miejsce wiecznego spoczynku naszych zmarłych. Przypominamy o konieczności segregacji śmieci na cmentarzu grzebalnym.
  14. Przypominamy i zachęcamy do godnego przygotowania się do peregrynacji Figury Matki Bożej Fatimskiej i Obrazu Jezusa Miłosiernego poprzez udział w dniu peregrynacji we Mszy świętej, spowiedzi i Komunii świętej.