9 niedziela zwykła

 1. Podziękowanie za ofiary na budowę kościoła.
 2. Trwa nabożeństwo czerwcowe. Zachęcamy do udziału. 
 3. Trwa Oktawa Bożego Ciała – zachęcamy do udziału. 
 4. Trwa wizytacja kanoniczna ks. bp. Tadeusza Pikusa.
 5. W poniedziałek bierzmowanie o 18 i zakończenie wizytacji. w modlitwach polećmy młodzież, która przyjmie sakrament bierzmowania.
 6. W poniedziałek II rocznica święceń ks. Grzegorza – ogarnijmy go swą modlitwą.
 7. W środę I środa miesiąca – różaniec z wyczytywanymi intencjami od 17;20. Przypominamy i zachęcamy do pisania intencji. 
 8. w czwartek – i czwartek miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do BM od 15 i modlitwa w intencji nowych powołań. Adoracja do 18. Zakończenie oktawy Bożego Ciała i poświecenie ziół. 
 9. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – podsumowanie I piątków miesiąca.
 10. w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
 11. W niedzielę zapraszamy do udziału w II festynie rodzinnym. Zaczynamy Msza święta o 11;30. 
 12. Zachęcamy do lektury tygodnika Niedziela i miesięcznika Różaniec. 
 13. Pamiętajmy, że nasza kultura osobista wyraża się również w dbałości o porządek o miejsce wiecznego spoczynku naszych zmarłych. Przypominamy o konieczności segregacji śmieci na cmentarzu grzebalnym.
 14. Przypominamy i zachęcamy do godnego przygotowania się do peregrynacji Figury Matki Bożej Fatimskiej i Obrazu Jezusa Miłosiernego poprzez udział w dniu peregrynacji we Mszy świętej, spowiedzi i Komunii świętej.