15 Niedziela Zwykła – Ogłoszenia

 1. Podziękowanie za ofiary na budowę kościoła. 
 2. Podziękowanie za prace przy budowie kościoła.
 3. W poniedziałek 16 lipca – Wspomnienie Matki Bożej Szkaplerznej – po Mszy św. o godz. 18.00 możliwość przyjęcia szkaplerza.
 4. W sobotę o godz. 17.00 konferencja przedchrzcielna.
 5. Za tydzień 4 Niedziela Miesiąca – taca na budowę kościoła.
 6. W przyszłą niedzielę z racji rozpoczynającego się Tygodnia św. KrzysztofaPatrona Kierowców – na wszystkich mszach św. poświęcimy pojazdy i modlić się będziemy w intencji kierowców.Tradycyjnie ofiary składane z racji poświęcenia pojazdów przeznaczone będą na zakup pojazdów dla misjonarzy.
 7. Różaniec w tym tygodniu prowadzą następujące Kółka Różańcowe:
 • Pon – KŻR Świderska Krystyna – Chybów
 • Wt. – KŻR Demianiuk Krystyna – Hołowczyce
 • Śr. – KŻR Zubkowicz Marianna – Hołowczyce
 • Czw. – KŻR Gregorczuk Teresa – Hołowczyce
 • Pt. – KŻR Kasperuk Daniela – Hołowczyce
 • Sob. – KŻR Czeżyk Otylia – Hołowczyce
 • Niedz. – KŻR Głuchowska Krystyna – Kamianka
 1. Zachęcamy do lektury tygodnika Niedziela i miesięcznika Różaniec. 
 2. Pamiętajmy, że nasza kultura osobista wyraża się również w dbałości o porządek o miejsce wiecznego spoczynku naszych zmarłych. Przypominamy o konieczności segregacji śmieci na cmentarzu grzebalnym.
 3. Przypominamy i zachęcamy do godnego przygotowania się do peregrynacji Figury Matki Bożej Fatimskiej i Obrazu Jezusa Miłosiernego poprzez udział w dniu peregrynacji we Mszy świętej, spowiedzi i Komunii świętej.