15 Niedziela Zwykła – Ogłoszenia

1. Podziękowanie za ofiary na budowę kościoła.
  2. Podziękowanie za prace przy budowie kościoła.
  3. W poniedziałek 16 lipca – Wspomnienie Matki Bożej Szkaplerznej – po Mszy św. o godz. 18.00 możliwość przyjęcia szkaplerza.
  4. W sobotę o godz. 17.00 konferencja przedchrzcielna.
  5. Za tydzień 4 Niedziela Miesiąca – taca na budowę kościoła.
  6. W przyszłą niedzielę z racji rozpoczynającego się Tygodnia św. KrzysztofaPatrona Kierowców – na wszystkich mszach św. poświęcimy pojazdy i modlić się będziemy w intencji kierowców.Tradycyjnie ofiary składane z racji poświęcenia pojazdów przeznaczone będą na zakup pojazdów dla misjonarzy.
  7. Różaniec w tym tygodniu prowadzą następujące Kółka Różańcowe:
  • Pon – KŻR Świderska Krystyna – Chybów
  • Wt. – KŻR Demianiuk Krystyna – Hołowczyce
  • Śr. – KŻR Zubkowicz Marianna – Hołowczyce
  • Czw. – KŻR Gregorczuk Teresa – Hołowczyce
  • Pt. – KŻR Kasperuk Daniela – Hołowczyce
  • Sob. – KŻR Czeżyk Otylia – Hołowczyce
  • Niedz. – KŻR Głuchowska Krystyna – Kamianka
  1. Zachęcamy do lektury tygodnika Niedziela i miesięcznika Różaniec.
  2. Pamiętajmy, że nasza kultura osobista wyraża się również w dbałości o porządek o miejsce wiecznego spoczynku naszych zmarłych. Przypominamy o konieczności segregacji śmieci na cmentarzu grzebalnym.
  3. Przypominamy i zachęcamy do godnego przygotowania się do peregrynacji Figury Matki Bożej Fatimskiej i Obrazu Jezusa Miłosiernego poprzez udział w dniu peregrynacji we Mszy świętej, spowiedzi i Komunii świętej.