26 Niedziela zwykła

 1. Podziękowanie za ofiary na budowę kościoła.
 2. Jutro rozpoczyna się Nabożeństwo Różańcowe. Różaniec będzie odmawiany po Mszy świętej o 17. Zapraszamy wszystkich parafian do udziału i modlitwy. W sposób szczególny zapraszamy dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii świętej i do sakramentu bierzmowania. 
 3. Od jutra wieczorna Msza święta będzie odprawiana o godzinie 17.
 4. Jutro I poniedziałek, w naszych modlitwach pamiętajmy o duszach czyśćcowych. 
 5. We wtorek wspomnienie Aniołów Stróżów. Pamiętajmy o modlitwie do Anioła Stróża.
 6. W środę I środa miesiąca. Różaniec z intencjami po Mszy świętej o 17. Zachęcamy do pisania intencji. W tym dniu rozpoczyna się Synod Młodych w Rzymie. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tej sprawie.
 7. W czwartek I czwartek miesiąca. W modlitwach pamiętajmy o kapłanach i sprawie powołań.
 8. W piątek I piątek miesiąca. Spowiedź przed każdą  Mszą Świętą. Przypominamy o obejściu I piątków uczniom klas 4 i 6.
 9. W sobotę I sobota miesiąca. Spowiedź przed każdą  Mszą Świętą. Przypominamy o obejściu I piątków uczniom klas 5 i 7. Różaniec wynagradzający i rozważania I sobotnie po Mszy Świętej o 17. 
 10. W przyszłą Niedziele I Niedziela miesiąca i Wspomnienie Matki Bożej Różańcowej. Zmiana tajemnic różańcowych i procesja Eucharystyczna po Mszy Świętej o 11;30. Zachęcamy do licznego włączenia się w procesję Eucharystyczną. W tym dniu taca przeznaczona na Caritas.  
 11. 18 października odbędzie się pielgrzymka autokarowa do: Różanegostoku, Suchowoli i Białegostoku. Więcej informacji i zapisy w zakrystii.
 12. Zachęcamy do czytania tygodnika Niedziela i miesięcznika Różaniec. 
 13. Zachęcamy do udziału w Seminarium Odnowy Wiary. Kolejne spotkanie w niedziele 07 października po Mszy świętej o 17.  
 14. Pamiętajmy, że nasza kultura osobista wyraża się również w dbałości o porządek o miejsce wiecznego spoczynku naszych zmarłych. Przypominamy o konieczności segregacji śmieci na cmentarzu grzebalnym.
 15. Przypominamy i zachęcamy do godnego przygotowania się do peregrynacji Figury Matki Bożej Fatimskiej i Obrazu Jezusa Miłosiernego poprzez udział w dniu peregrynacji we Mszy świętej, spowiedzi i Komunii świętej.
 16. Kontynuując dzieła: Wielkiej Pokuty, Oblężenia Jasnej Góry i Różańca do Granic, w naszej parafii pragniemy w pierwszym tygodniu października gromadzić się na modlitwie różańcowej i adoracji Najświętszego Sakramentu. Nasze duchowe dzieło będzie rozpoczynać Eucharystią o godzinie 17. Po jej zakończeniu będziemy modlić się na różańcu, następnie do godziny 21 będziemy trwać na Adoracji Najświętszego Sakramentu. Adoracja będzie kończyła się Apelem Jasnogórskim. Nasza modlitwę różańcową i adorację pragniemy ofiarować w intencji kapłanów, a także naszej Ojczyzny. Zachęcamy do udziału wszystkich parafian. Dla ułatwienia w poniedziałek zapraszamy mieszkańców: Grzybowa, Kamianki i Rzewuszek, we wtorek: Lipna i Chlebczyna, w środę: Koloni Klimczyce, Klimczyc, Bindugi i Kózek, w czwartek:  Bużki, Mierzwic, Rozwadowa i Franopola, w piątek: Hołowczyce, Kolonia Hołowczyce, Kolonia Płosków i Chybowa, w sobotę: Sarnaki. Zapraszamy do udziału. Możesz przyjść raz, a może każdego dnia. Może stać Cię tylko na 15 minut, ważne, abyś znalazł czas na modlitwę w intencji tych, którzy prowadzą Cię do świętości.