27 Niedziela zwykła

 1. Podziękowanie za ofiary na budowę kościoła.
 2. Podziękowanie za prace przy budowie kościoła.
 3. Dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na apel o modlitwę w intencji Ojczyzny, Kościoła i kapłanów. 
 4. Trwa Nabożeństwo Różańcowe. Różaniec odmawiany jest po Mszy świętej o 17. Zapraszamy wszystkich parafian do udziału i modlitwy. W sposób szczególny zapraszamy dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii świętej i do sakramentu bierzmowania. 
 5. Przypominamy wieczorna Msza święta w tygodniu odprawiana jest od października o godzinie 17.
 6. W sobotę 13 października ostatnia w tym roku Procesja Fatimska po Mszy Świętej wieczorowej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. 
 7. W przyszłą Niedzielę ofiary składane na tace przeznaczone będą na budowę kościoła.  
 8. 18 października odbędzie się pielgrzymka autokarowa do: Różanegostoku, Suchowoli i Białegostoku. Więcej informacji i zapisy w zakrystii.
 9. Zachęcamy do czytania tygodnika Niedziela i miesięcznika Różaniec. 
 10. Zachęcamy do udziału w Seminarium Odnowy Wiary. Kolejne spotkanie w niedziele 14 października po Mszy świętej o 17.  
 11. Pamiętajmy, że nasza kultura osobista wyraża się również w dbałości o porządek o miejsce wiecznego spoczynku naszych zmarłych. Przypominamy o konieczności segregacji śmieci na cmentarzu grzebalnym.
 12. Przypominamy i zachęcamy do godnego przygotowania się do peregrynacji Figury Matki Bożej Fatimskiej i Obrazu Jezusa Miłosiernego poprzez udział w dniu peregrynacji we Mszy świętej, spowiedzi i Komunii świętej.