33 Niedziela zwykła

1. Podziękowanie za ofiary na budowę kościoła.
  2. Trwa różaniec za zmarłych codziennie od 16:30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za naszych bliskich zmarłych.
  3. W czwartek wspomnienie św. Cecylii. W tym dniu pamiętajmy o modlitwie w intencji organisty i chóru.
  4. W piątek Msza Święta w intencji władz samorządowych o godzinie 9:00.
  5. W sobotę konferencja przed chrzcielna dla rodziców naturalnych i chrzestnych o 16:00.
  6. W przyszłą Niedzielę ofiary składane na tace przeznaczone zostaną na budowę kościoła.
  7. W niedzielę chrzty o 10:00.
  8. Zachęcamy do udziału w rekolekcjach Oazowych dla dzieci szkolnych (klasy 3-6) w terminie 30 listopada – 2 grudnia b.r. w Prostyni. Więcej informacji i zapisy u księdza Grzegorza.
  9. Zachęcamy do czytania tygodnika Niedziela i miesięczników Różaniec i Rycerza Niepokalanej.
  10. Zachęcamy do udziału w Seminarium Odnowy Wiary. Kolejne spotkanie w niedziele 25 listopada po Mszy świętej o 17.
  11. Przypominamy i zachęcamy do godnego przygotowania się do peregrynacji Figury Matki Bożej Fatimskiej i Obrazu Jezusa Miłosiernego poprzez udział w dniu peregrynacji we Mszy świętej, spowiedzi i Komunii świętej.
  12. Pamiętajmy, że nasza kultura osobista wyraża się również w dbałości o porządek o miejsce wiecznego spoczynku naszych zmarłych. Przypominamy o konieczności segregacji śmieci na cmentarzu grzebalnym.