Uroczystość Objawienia Pańskiego

1. Podziękowanie za ofiary na budowę kościoła.
  2. W poniedziałek i wtorek kolęda w Sarnakach od 15. Plan
  3. W poniedziałek I poniedziałek miesiąca, o 16;30 różaniec w intencji dusz czyśćcowych. W tym dniu pamiętajmy o modlitwie w intencji zmarłych potrzebujących modlitwy.
  4. We wtorek w Drohiczynie opłatek sołtysów z ks. biskupem.
  5. W czwartek rocznica poświęcenia Katedry biskupiej w Drohiczynie.
  6. Przyszła niedziela to niedziela Chrztu Pańskiego i zakończenie okresu Bożego Narodzenia. Kolędy tradycyjnie śpiewamy do 2 lutego.
  7.  W niedzielę zbiórka na tace na budowę kościoła.
  8. W niedzielę 13 stycznia opłatek dla wspólnot działających przy naszej parafii po Mszy świętej o 11;30 na sali katechetycznej (wikariat).
  9. Pamiętajmy, że nasza kultura osobista wyraża się również w dbałości o porządek o miejsce wiecznego spoczynku naszych zmarłych. Przypominamy o konieczności segregacji śmieci na cmentarzu grzebalnym.
  10. Przypominamy i zachęcamy do godnego przygotowania się do peregrynacji Obrazu Jezusa Miłosiernego poprzez udział w dniu peregrynacji we Mszy świętej, spowiedzi i Komunii świętej.
  11. Zachęcamy do czytania tygodnika w „Niedziela” i miesięczników „Różaniec” i „Rycerz Niepokalanej”.