Diecezjalny Opłatek Wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca

15 stycznia 2019 r. nasza sarnacka Wspólnota Przyjaciół Oblubieńca udała się do Siemiatycz na Regionalne spotkanie opłatkowe Wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca diecezji Drohiczyńskiej. Spotkanie rozpoczęło się Eucharystią, której przewodniczył i kazanie wygłosił oraz ks. Jerzy Cudny – proboszcz parafii WNMP w Siemiatyczach. Msze święte w intencji wspólnoty odprawiali ks. Daniel Jankowski, odpowiedzialny z ramienia Kościoła za wspólnotę na terenie Diecezji Drohiczyńskiej.

Po Eucharystii goście i gospodarze udali się na spotkanie, gdzie dzielono się opłatkiem, składano sobie życzenia i śpiewano kolędy. Nie zabrakło również rozmów przy kawie i herbacie. Na zakończenie zebrani odśpiewali Apel Jasnogórski, a ks. Grzegorz pobłogosławił wszystkich na bezpieczny powrót do domów. Dziękujemy Bogu za ten czas i doświadczenie wspólnoty i jedności, a wspólnocie z Siemiatycz za gościnę, a siostrze Alinie z Łochowa za zdjęcia.