3 Niedziela zwykła

 1. Podziękowanie za ofiary na budowę Kościoła. 
 2. Ferie z Wartościami – dla dzieci i młodzieży

  28 stycznia (poniedziałek) – 8:45 zbiórka na sali katechetycznej i 9 wyjazd na stok narciarski do Międzyrzeca Podlaskiego. W drodze powrotnej Mc Donalds. Powrót około 14:30.

  29 stycznia (wtorek) 9:30 zbiórka na sali katechetycznej. Gry, zabawy. Zakończenie 13.

  4 luty (poniedziałek) – 8:20 zbiórka na sali katechetyczne i o 8:30 wyjazd do Siedlec. O 10 Park trampolin, o 12 Aquapark, w drodze powrotnej Mc Donalds. Prosimy o zabranie stroju sportowego i kąpielowego. Powrót około 14:30.

  5 luty (wtorek) – o 9:30 zbiórka na sali katechetycznej. Zajęcia techniczno-plastyczne i zajęcia sportowe. Zakończenie 13:30

  Ferie z Wartościami – dla dorosłych

  3 luty (niedziela) 18 sala katechetyczna – Emisja filmu „Dwie Korony” – film ukazujący życie świętego ojca Maksymiliana Kolbe. Wstęp wolny

  10 luty (niedziela) 18 sala katechetyczna – Emisja filmu „Fatima – Ostatnia Tajemnica” – film ukazujący przesłanie z Fatimy. Fatima odczytana w perspektywie Polski i Polaków. Wstęp wolny

 3. W piątek 1 lutego –  I Piątek Miesiąca– nabożeństwo pierwszopiątkowe po Mszy św. o godz. 7.00 i 17.00. Spowiedź święta przed Mszami św.
 4. w sobotę 2 lutego – I Sobota Miesiąca. O godz. 16.15 – wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec wynagradzający, o 16.45 rozważanie tajemnicy różańcowej, nabożeństwo i Msza św. Tego dnia w kościele świętujemy – Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Msze św. o godz. 8.30, 10.00 i 17.00. Błogosławieństwo świec na każdej Mszy św. Jest to Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Ofiary złożone na tacę są przeznaczone na zakony klauzurowe – kontemplacyjne. Wieczorem 2 lutego w całej diecezji w godzinie Apelu Jasnogórskiego gromadzimy się w rodzinach na modlitwie, powierzając Ojczyznę, parafię, kapłanów i rodziny Bogu. Modlitwa niech przebiega według porządku, który jest w folderze otrzymanym przez każdą rodzinę podczas kolędy. Na Mszy św. wieczornej (17.00 ) wręczeniem dzieciom przygotowującym się do I Komunii książeczki.
 5. Przyszła niedziela jest I niedziela Miesiąca– po Mszy św. o godz. 10.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, zmiana tajemnic różańcowych.
 6. Pamiętajmy, że nasza kultura osobista wyraża się również w dbałości o porządek o miejsce wiecznego spoczynku naszych zmarłych. Przypominamy o konieczności segregacji śmieci na cmentarzu grzebalnym.
 7. Przypominamy i zachęcamy do godnego przygotowania się do peregrynacji Obrazu Jezusa Miłosiernego poprzez udział w dniu peregrynacji we Mszy świętej, spowiedzi i Komunii świętej.
 8. Zachęcamy do czytania tygodnika w „Niedziela” i miesięczników „Różaniec” i”Rycerz Niepokalanej”.