5 Niedziela zwykła

1. Podziękowanie za ofiary na budowę kościoła.
  2. Podziękowanie za pracę przy budowie kościoła.
  3. Podziękowanie za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu ferii przy parafii.
  4. jutro wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. W sposób szczególny pamiętamy w modlitwach o osobach chorych. Msza święta z namaszczeniem i nabożeństwem Lourdskim o 10.
  5. 23 marca jest organizowana pielgrzymka do Czerwińska i Niepokalanowa. Więcej informacji i zapisy u księży i w zakrystii. Ilość miejsc ograniczona.
  6. Pamiętajmy, że nasza kultura osobista wyraża się również w dbałości o porządek o miejsce wiecznego spoczynku naszych zmarłych. Przypominamy o konieczności segregacji śmieci na cmentarzu grzebalnym.
  7. Przypominamy i zachęcamy do godnego przygotowania się do peregrynacji Obrazu Jezusa Miłosiernego poprzez udział w dniu peregrynacji we Mszy świętej, spowiedzi i Komunii świętej.
  8. Zachęcamy do czytania tygodnika w „Niedziela” i miesięczników „Różaniec” i”Rycerz Niepokalanej”.