7 Niedziela zwykła

  1. Dziękujemy za ofiary na budowę kościoła.
  2. W piątek 1 marca –  I Piątek Miesiąca– nabożeństwo pierwszo-piątkowe po Mszy św. o godz. 7.00 i 17.00. Spowiedź święta przed Mszami św. W tym dniu pamięcią modlitewną otaczamy wszystkich żołnierzy niezłomnych. 
  3. w sobotę 2 marca – I Sobota Miesiąca. O godz. 16.15 – wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec wynagradzający, o 16.45 rozważanie tajemnicy różańcowej, nabożeństwo i Msza św.
  4. Przyszła niedziela jest I niedziela Miesiąca– po Mszy św. o godz. 10.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, zmiana tajemnic różańcowych.
  5. KATOLICKIE STOWARZYSZENIE MŁODZIEŻY W SARNAKACH I SZKOLNE KOŁO RELIGIJNE Z LIPNA W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ BĘDZIE CZĘSTOWAŁA SŁODKIMI PRZYSMAKAMI. MŁODZIEŻ PRZY TEJ OKAZJI ZBIERA DOBROWOLNE OFIARY NA WÓZEK DLA CHOREJ KOLEŻANKI ANI. ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU, MOŻNA PRZYGOTOWAĆ COŚ SŁODKIEGO (NP.: CIASTO, PĄCZKI, FAWORKI) I WSPARCIA INICJATYWY, KTÓRA MA NA CELU KONKRETNĄ POMOC POTRZEBUJĄCEMU Z NASZEJ WSPÓLNOTY PARAFIALNEJ.
  6. Pamiętajmy, że nasza kultura osobista wyraża się również w dbałości o porządek o miejsce wiecznego spoczynku naszych zmarłych. Przypominamy o konieczności segregacji śmieci na cmentarzu grzebalnym.
  7. Zachęcamy do czytania tygodnika w „Niedziela” i miesięczników „Różaniec” i ”Rycerz Niepokalanej”.