1 Niedziela Wielkiego Postu

  1. Podziękowanie za ofiary na budowę kościoła.
  2. Podziękowanie dla KSM-u, Szkolnego Koła Religijnego w Lipnie, Wspólnocie Oblubieńca i wszystkim zaangażowanym w przygotowanie słodkości na Zbiórkę dla Ani. Wszystkim za wsparcie materialne i modlitewne inicjatywy. 
  3. Dzisiaj rozpocznie się piesza nowenna do Lipna ku czci świętego Józefa. Zapraszamy i zachęcamy do udziału. 
  4. Zapraszamy do Adoracji Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do czwartku od 15 do Wieczornej Mszy Świętej.
  5. w środę 6 rocznica wyboru na Stolice Piotrową papieża Franciszka – w naszych modlitwach pamiętajmy o Ojcu Świętym. 
  6. Przypominamy i zachęcamy do udziału w Drodze Krzyżowej (piątek o 16:00 ) i Gorzkich Żalach (w każdą niedzielę o 17.00 i rotacyjnie – I Niedziela Wielkiego Postu o 8.30, II Niedziela Wielkiego Postu o 10.00, III Niedziela Wielkiego Postu o 11.30).
  7. W niedzielę taca na ogrzewanie kościoła, a puszka na misje Ad gentes. 
  8. Pamiętajmy, że nasza kultura osobista wyraża się również w dbałości o porządek o miejsce wiecznego spoczynku naszych zmarłych. Przypominamy o konieczności segregacji śmieci na cmentarzu grzebalnym.
  9. Zachęcamy do czytania tygodnika w „Niedziela” i miesięczników „Różaniec” i ,,Rycerz Niepokalanej”.