Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

 1. Podziękowania za ofiary na budowę kościoła.
 2. Podziękowania za ofiary na kwiaty do grobu Pana Jezusa.
 3. Podziękowanie dla druhów strażaków za zabezpieczenie trasy przemarszu Drogi Krzyżowej ulicami Sarnak (w Niedzielę Palmową).
 4. Podziękowanie dla ks. wikariuszy, młodzieży, służby liturgicznej, strażaków i wszystkich zaangażowanych w przygotowanie świątyni i liturgii do dobrego przeżywania Triduum Paschalnego i Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego. Bóg zapłać.
 5. Podczas Triduum Paschalnego do komunii świętej przystąpiła następująca liczba wiernych: czwartek: 309, piątek: 398, sobota: 462, Niedziela: 1432.
 6. Trwa Nowenna do Miłosierdzia Bożego. (po każdej Mszy świętej wieczorowej).
 7. We wtorek Nowenna do świętego Antoniego.
 8. Przyszła Niedziela to Niedziela Miłosierdzia. Taca przeznaczona na budowę kościoła. O 15 zapraszamy do świątyni do udziału w Godzinie Miłosierdzia.
 9. Proszę Radnych o odbiór i rozniesienie materiałów podsumowujących peregrynację obrazu Jezusa Miłosiernego w naszej parafii.
 10. Zapraszamy mężczyzn z naszej parafii na Eucharystie w Niedziela na 18:00.
 11. Zachęcamy do lektury tygodnika „Niedziela” i miesięczników: „Różaniec” i „Rycerz Niepokalanej.
 12. Pamiętajmy, że nasza kultura osobista wyraża się również w dbałości o porządek o miejsce wiecznego spoczynku naszych zmarłych. Przypominamy o konieczności segregacji śmieci na cmentarzu grzebalnym.
 13. Budowa kościoła weszła w kolejny decydujący etap prac przygotowawczych po poświęcenia. W związku z tym zwracam się z prośbą i zachętą (szczególnie do gości i osób związanych z nasza parafią) o wsparcie indywidualne bądź zbiorowe poszczególnych części wyposażenia. Na chwilę obecną dwie rodziny sfinansowały chrzcielnice i drzewo pod figurę MB. W najbliższym czasie będziemy musieli zapłacić za: ołtarz główny, ambonę, tabernakulum, 2 kropielnice, glorie do ołtarza głównego i 2 bocznych, 7 drzwi wewnętrznych, meble do zakrystii, obrazy i ramy do ołtarzy bocznych, słupy oświetleniowe na zewnątrz świątyni i chodnik. Oczywiście nadal prowadzone są prace malarskie wewnątrz świątyni. Wszystkich parafian proszę o modlitwę w intencji budowy świątyni, aby dzieło które jest udziałem każdej i każdego z nas zostało ukończone i służyło naszej wspólnocie na chwałę Boga i naszego zbawienia.