6 Niedziela Wielkanocna

1. Podziękowanie za ofiary na budowę kościoła.
  2. Podziękowanie za pracę przy budowie kościoła.
  3. Trwa nabożeństwo majowe.
  4. We wtorek kolejny dzień nowenny do św. Antoniego.
  5. W czwartek według Pisma Świętego i tradycji Wniebowstąpienie. W naszej diecezji została ta uroczystość przeniesiona na najbliższą niedzielę.
  6. W czwartek egzamin dla kandydatów do bierzmowania o 15:30 w Sali katechetycznej.
  7. W piątek zakończenie nabożeństwa Majowego. Początek Nowenny przed uroczystością zesłania Ducha Świętego.
  8. W Sobotę I sobota miesiąca. Spowiedź przed Mszami. O 17:15 różaniec, rozważnie, nabożeństwo i Eucharystia.
  9. W Sobotę początek nabożeństwa czerwcowego. W tym dniu obchodzimy dzień dziecka. Zapraszamy całe rodziny na Eucharystię i zapraszamy do modlitwy w intencji dzieci.
  10. W sobotę o północy wyjazd młodzieży na Lednice.
  11. W niedzielę I Niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowych, 10 różańca i procesja Eucharystyczna po Mszy świętej o 11:30. Puszka na powodzian.
  12. W niedzielę poświęcenie pół w Hołowczycach o 14:00 i Kolonii Hołowczyce o 15:00.
  13. Zapraszamy do czytania tygodnika Niedziela i Miesięczników: Różaniec I Rycerz Niepokalanej.
  14. Pamiętajmy, że nasza kultura osobista wyraża się również w dbałości o porządek o miejsce wiecznego spoczynku naszych zmarłych. Przypominamy o konieczności segregacji śmieci na cmentarzu grzebalnym.