13 Niedziela zwykła

1. Podziękowanie za ofiary na budowę kościoła.
  2. Podziękowanie wszystkim zaangażowanym za Pieszą Nowennę do Mierzwic ku czci św. Apostołów Piotra i Pawła.
  3. Podziękowanie za przygotowanie i przeprowadzenie półkolonii parafialnych.
  4. Dzisiaj rozpoczyna się Oaza w naszej parafii. Pamiętajmy o modlitwie w intencji uczestników.
  5. Dzisiaj w Mierzwicach o 12:00 odpust ku czci św. Apostołów Piotra i Pawła.
  6. W poniedziałek I Poniedziałek miesiąca w modlitwach pamiętajmy o Duszach Czyśćcowych. Różaniec w tej intencji o 17:15, następnie Eucharystia w ich intencji.
  7. We wtorek wspomnienie Matki Bożej Kodeńskiej.
  8. W środę I Środa miesiąca różaniec z czytaniem intencji o 17:15, następnie Eucharystia w tych intencjach.
  9. W czwartek – I czwartek miesiąca – o 15 Koronka do Bożego Miłosierdzia, modlitwa w intencji powołanych i  adoracja Najświętszego Sakramentu. W naszych modlitwach indywidualnych pamiętajmy o sprawie nowych powołań do stanu kapłańskiego i zakonnego.
  10. W piątek – I piątek miesiąca – Nabożeństwo po Mszy 0 7 i 18. Spowiedź przed Eucharystią.
  11. W sobotę – I sobota miesiąca. Różaniec, rozmyślanie i litania od 17;15. Zapraszamy i zachęcamy do spowiedzi i komunii wynagradzającej.
  12. W Niedzielę I Niedziela miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu, zmiana tajemnic Różańcowych i procesja Eucharystyczna po Mszy Św. o 11:30.
  13. W Niedzielę o 12:00 w Lipnie odpust ku czci Matki Bożej.
  14. Od Lipca różaniec przed wieczorową Mszą będą prowadziły koła Różańcowe. Wtorek: Lewczuk Krystyna z Chlebczyna, Czwartek: Lewczuk Jerzy z Chlebczyna, Piątek: Mędza Marianna z Chlebczyna, Niedziela: Pióro Janina z Chybowa.
  15. Przypominamy i zachęcamy do udziału w pielgrzymce na Jasną Górę 14 lipca b.r.
  16. Pamiętajmy, że nasza kultura osobista wyraża się również w dbałości o porządek o miejsce wiecznego spoczynku naszych zmarłych. Przypominamy o konieczności segregacji śmieci na cmentarzu grzebalnym.
  17. Plac wokół kościoła jest poświęcony. Szanujmy to miejsce święte i potrzeby fizjologiczne załatwiajmy w wyznaczonym do tego miejscu za nowym kościołem. Kultura nic nie kosztuje a buduje.
  18. Zapraszamy do czytania tygodnika Niedziela i Miesięczników: Różaniec I Rycerz Niepokalanej.