1. Podziękowanie za ofiary na budowę kościoła.
  2. Podziękowanie młodzieży KSMu za pomoc w Oazie Młodszych Dzieci Bożych, która odbyła się w Sarnakach.
  3. Podziękowanie dla p. Ireny Paździor za odnowienie figury Matki Bożej z Groty Lurdzkiej.
  4. W sobotę w drohiczyńskiej katedrze o 11:00 odbędzie się Msza św. dziękczynna za 5 letnią posługę w naszej diecezji ks. bp Tadeusza Pikusa. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  5. W sobotę po Mszy św. wieczorowej procesja Fatimska. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  6. W sobotę o 23:30 wyjazd do Częstochowy spod Kościoła.
  7. W przyszłą Niedzielę ofiary z tacy przeznaczone zostaną na budowę kościoła.
  8. Pamiętajmy, że nasza kultura osobista wyraża się również w dbałości o porządek o miejsce wiecznego spoczynku naszych zmarłych. Przypominamy o konieczności segregacji śmieci na cmentarzu grzebalnym.
  9. Plac wokół kościoła jest poświęcony. Szanujmy to miejsce święte i potrzeby fizjologiczne załatwiajmy w wyznaczonym do tego miejscu za nowym kościołem. Kultura nic nie kosztuje a buduje.
  10. Zapraszamy do czytania tygodnika Niedziela i Miesięczników: Różaniec i Rycerz Niepokalanej.