1. Podziękowanie za ofiary na budowę kościoła.
  2. We wtorek 13 sierpnia po Mszy św. o godz. 18.00 procesja fatimska ulicami Sarnak.
  3. W czwartek 15 sierpnia – Uroczystość Wniebowzięcia NMP . Msze św. jak w każdą niedzielę. Poświęcenie ziół i kwiatów na każdej Mszy św.
  4. Trwa duchowa pielgrzymka z łącznością z pielgrzymami fizycznymi na terasie na Jasną Górę codziennie o godz. 18.00.
  5. Rozpoczęły się żniwa, przypominamy o zbliżających się dożynkach parafialnych (1 września ), diecezjalnych (8 września) i powiatowych (15 września).
  6. Pamiętajmy, że nasza kultura osobista wyraża się również w dbałości o porządek o miejsce wiecznego spoczynku naszych zmarłych. Przypominamy o konieczności segregacji śmieci na cmentarzu grzebalnym.
  7. Plac wokół kościoła jest poświęcony. Szanujmy to miejsce święte i potrzeby fizjologiczne załatwiajmy w wyznaczonym do tego miejscu za nowym kościołem. Kultura nic nie kosztuje a buduje.
  8. Zapraszamy do czytania tygodnika Niedziela i Miesięczników: Różaniec i Rycerz Niepokalanej.