Ogłoszenia 21 Niedziela Zwykła

  1. Podziękowanie za ofiary na budowę kościoła.
  2. Zgodnie z pismem ks. Biskupa z dniem 25 sierpnia ks. dr Mariusz Szymanik obejmuje urząd wikariusza parafii Sarnaki Życzmy ks. Mariuszowi wielu łask bożych i opieki Matki Bożej w wypełnieniu swojego powołania.
  3. Jutro Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msz św. o 8.30, 10.00 i 18.00
  4. W sobotę piesza pielgrzymka do Leśnej Podlaskiej po Mszy św. o 7.00. Zapraszamy i zachęcamy do udziału wszystkich parafian i gości. Zakończenie pielgrzymki i podsumowanie na Mszy św. o 24.00.
  5. W tym tygodniu zapraszamy do spowiedzi wszystkich uczniów aby rozpocząć nowy rok szkolny pojednaniem z Bogiem i ludźmi.
  6. W niedzielę 1 IX 80 rocznica wybuchu II wojny światowej. Msza św. o godz. 10.00 2 intencji Ojczyzny. O godz. 11.30 poświęcenie wieńców dożynkowych i Msza św. dziękczynno- błagalna z tegoroczne zbiory Po Mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu procesja , zmiana tajemnic różańcowych. Po procesji dzielnie si chlebem , który był ofiarowany na Mszy św.
  7. Pamiętajmy, że nasza kultura osobista wyraża się również w dbałości o porządek o miejsce wiecznego spoczynku naszych zmarłych. Przypominamy o konieczności segregacji śmieci na cmentarzu grzebalnym.
  8. Plac wokół kościoła jest poświęcony. Szanujmy to miejsce święte i potrzeby fizjologiczne załatwiajmy w wyznaczonym do tego miejscu za nowym kościołem. Kultura nic nie kosztuje a buduje.
  9. Zapraszamy do czytania tygodnika Niedziela i Miesięczników: Różaniec i Rycerz Niepokalanej.