Ogłoszenia 25 Niedziela Zwykła

  1. Podziękowanie za ofiary na budowę kościoła.
  2. Podziękowania za rozbiórkę rusztowania w kościele dla: Romana Gregorczuka, Zygmunta Oksiuty, Szczepana Kasperuka, Andrzeja Wasiluka, Mieczysława Daniluka, Mariusza Dudziuka. Zapraszamy do nowego kościoła aby zobaczyć próbę fresek jak ma wyglądać malowany kościół .
  3. W niedzielę o godz. 16.00 odbyło się spotkanie z radą parafialną.
  4. Tradycyjnie 28 października akacja na skrzyżowaniu dróg z koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00 skrzyżowania Kolejowa – 3-ego Maja, Kościelna – Kilińskiego,  3-ego Maja – Szkolna
  5. W sobotę 28 września o godz. 10.00 spotkanie w salce katechetycznej dla ministrantów, lektorów a także nowych kandydatów na ministrantów. Serdecznie zapraszamy.
  6. Pamiętajmy, że nasza kultura osobista wyraża się również w dbałości o porządek o miejsce wiecznego spoczynku naszych zmarłych. Przypominamy o konieczności segregacji śmieci na cmentarzu grzebalnym.
  7. Plac wokół kościoła jest poświęcony. Szanujmy to miejsce święte i potrzeby fizjologiczne załatwiajmy w wyznaczonym do tego miejscu za nowym kościołem. Kultura nic nie kosztuje a buduje.
  8. Zapraszamy do czytania tygodnika Niedziela i Miesięczników: Różaniec i Rycerz Niepokalanej.