Ogłoszenia 31 Niedziela Zwykła

1. Podziękowania za ofiary na budowę kościoła
  2. Dziękujemy za pracę przy układaniu kostki – 2 rodziców; przy sprzątaniu cmentarza – 2 mężczyzn.
  3. Trwa „Oktawa Wszystkich Świętych”, w czasie jej trwania mamy możliwość uzyskania odpustu dla zmarłych. Zapraszamy na Mszę św. o godzinie 17.00, a następnie do wzięcia udziału w procesji na cmentarz.
  4. Msze św. „wypominkowe” będą odprawione w następującym porządku:
  5. Poniedziałek -17.00 (kościół) Klimczyce i kol. Klimczyce; 18.00 Grzybów, Kamianka, Rzewuszki.
  6. Wtorek – 17.00 (kościół) Binduga, Kózki, Buźka; 18.00 – Lipno, Chlebczyn Hołowczyce.
  7. Środa – 17.00 (kościół) Franopol, Rozwadów; 15.00 – Terlików; 15.30 – Mierzwice; 18.00 – Płosków.
  8. We środę Różaniec do Matki Bożej Sarnackiej z czytaniem próśb i podziękowań.
  9. W tym tygodniu wypada I. czwartek miesiąca – adoracja od 15.00, Koronka do Miłosierdzia Bożego, modlitwa o powołania. Od 16.00 adorują kandydaci do Bierzmowania.
  10. Od soboty przed Mszą św. będzie odmawiany Różaniec z czytaniem wypominek.
  11. W przyszłą niedzielę będziemy gościć alumna WSD z Drohiczyna, taca na Seminarium. Ta niedziela to dzień solidarności z Kościołem Prześladowanym, będą zbierane ofiary do puszek na ten cel.
  12. Taca na budowę kościoła zostanie przeniesiona na następną niedzielę.