Ogłoszenia Niedziela Trójcy Świętej

  1. Podziękowania za ofiary na budowę kościoła.
  2. Informujemy, że codziennie w godz. 15.00 – 18.00, trwa adoracja Najświętszego Sakramentu.
  3. Dzisiejszą niedzielą rozpoczyna się Biały Tydzień.
  4. 06. – rocznica wizyty Jana Pawła II w Drohiczynie, zapraszamy na Apel o godz. 20.30, bezpośrednio po nim przejdziemy na zewnątrz pod krzyż papieski i zapalimy świece (zabierzmy ze sobą wkłady do zniczy).
  5. We czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Msze św.: 8.30, (kaplice 8.00, 9.00), 10.00 – po niej procesja eucharystyczna do 4 ołtarzy, według tradycyjnej trasy. Uroczystość Bożego Ciała ma swoją tradycyjną oktawę, zapraszamy do włączenia się w jej przeżywanie, zwłaszcza dzieci i młodzież. Dodatkowo zapraszamy mieszkańców:

– Piątek – Hołowczyce,, kol. Płosków, kol. Terlików;

– Sobota – Rozwadów, Mierzwice, chybów;

– Niedziela – Sarnaki;

– Poniedziałek – Bużka, Kózki, Binduga;

– Wtorek – Franopol, Chlebczyn;

– Środa – Lipno, Rzewuszki;

– Czwartek – Grzybów, Kamianka;

             Oktawa: po Mszy św. o godz. 18.00, w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30.

  1. W sobotę, Nabożeństwo fatimskie celebrować będziemy o godz. 17.00, następnie Msza św., nabożeństwo czerwcowe, procesja z Bożego Ciała. Zapraszamy.