Ogłoszenia – 5 Niedziela Wielkanocna

Ogłoszenia: 5 niedziela Wielkanocna

  1. Dziękujemy za złożone ofiary na rzecz kościoła;
  2. Przypominamy o adoracji (15.00-18.00).
  3. W poniedziałek (3 maja) – Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski;
  4. We wtorek wspomnienie św. Floriana – modlimy się w intencji strażaków;
  5. W tym tygodniu mamy: I środę miesiąca – Nowenna do św. Józefa, Różaniec do MB Sarnackiej; I czwartek miesiąca – modlitwa o powołania; przypominamy uczniom klasy 8 o adoracji i spotkaniu formacyjnym; po Mszy św. – próba rocznicy I Komunii św.; tego dnia rozpoczynamy Nabożeństwo 40 – godzinne; I piątek miesiąca – po Mszy św. o godz. 18.00 rozpoczynamy „Jerycho Różańcowe”.
  6. W niedzielę nasza parafia przeżywa odpust. Suma odpustowa o godz. 12.00; tego dnia odbędzie się rocznica I Komunii św.