Ogłoszenia II Niedziela Zwykła

  1. Podziękowania za modlitwy, ofiary i prace na rzecz nowej świątyni.
  2. We wtorek rozpocznie się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.Pan Jezus dał nam przykład modlitwy, abyśmy byli jedno. Niech ten czas będzie dla nas okazją do modlitwy i refleksji nad tym, czy wykorzystujemy wszystkie dary i umiejętności, żebyśmy byli znakiem jedności w dzisiejszym świecie. Kto w tym czasie uczyni cokolwiek dla jedności Kościoła (modlitwa, post, jałmużna, studium itp.) i weźmie udział w zakończeniu tego Tygodnia Modlitw, może zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  3. W piątek, 21 stycznia będziemy obchodzili Dzień Babci, a następnego dnia Dzień Dziadka. Pamiętajmy o kochanych babciach i dziadkach. Oni zawsze mają dla nas czas i okazują nam miłość. Niech nasza pamięć, dobre słowa, modlitwa, przyjęta w ich intencji Komunia Święta będą wyrazem naszej szczególnej miłości. Prośmy o Boże błogosławieństwo dla żyjących a dla zmarłych wypraszajmy łaskę życia wiecznego.
  4. W sobotę o 16.00 konferencja przedchrzcielna dla rodziców i rodziców chrzestnych.
  5. Zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu i Koronkę do Bożego Miłosierdzia od godz. 15.00 do godz. 17.00. Błagajmy o Miłosierdzie dla nas i całego świata!
  6. W minionym tygodniu odeszła do Pana: Halina Sobieszuk z Chybowa. Rodzinie składamy wyrazy głębokiego współczucia; zmarłą polecamy w modlitwie –Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…