Ogłoszenia parafialne – 4 niedziela zwykła

  1. Od dziś przez 7 niedziel przygotowanie do Uroczystości św. Józefa po różańcu. Zapraszamy.
  2. Trwa adoracja Najświętszego Sakramentu. Różaniec prowadzą grupy według ustalonej kolejności.
  3. W środę różaniec z czytaniem próśb i podziękowań do Matki Bożej Sarnackiej.
  4. W czwartek przypada Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze o 8.30, 10.00 i 17.00 z poświęceniem gromnic. Po Mszy św. o godz. 17.00 poświęcenie i rozdanie książeczek do nabożeństwa dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św., a po mszy katecheza dla rodziców. Ofiary z tacy na zakony kontemplacyjne. To również pierwszy czwartek miesiąca modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. Adoracja i spowiedź dla kandydatów do Bierzmowania.
  5. pierwszy piątek miesiąca nabożeństwo po Mszy św. o godz. 7.00 i 17.00. Przypominam uczniom kl. IV i VI o spowiedzi i komunii św.
  6. pierwszą sobotę miesiąca nabożeństwo po mszy o 7.00 i różaniec wynagradzający, rozważanie i konferencja dla członków Kół Różańcowych i tych, którzy oddali się Matce Bożej. O 16.16 różaniec, rozważanie, nabożeństwo i Msza św. Przypominamy uczniom klas V i VII. 
  7. pierwszą niedzielę miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańca po Mszy św. o godz. 10.00. Poświęcenie wody i chleba św. Agaty. 
  8.   Zachęcamy do nabywania i czytania Niedzieli.
  9. w ostatnim czasie odeszła do Pana śp. Hanna Chalimoniuk z Mierzwic. Rodzinie składamy wyrazy współczucia, a zmarłą polecamy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…