Ogłoszenia parafialne – II Niedziela Wielkiego Postu

 1. Dziś ofiary do puszek na pomoc misjom “Ad gentes”.
 2. Podziękowania za ofiary na budowę kościoła.
 3. Podziękowania za ofiarowanie i założenie oświetlenia przy ołtarzu.
 4. Trwa adoracja Najświętszego Sakramentu od 15.00 do 17.00.
 5. W poniedziałek modlitwa w intencji dusz czyścowych.
 6. W środę Dzień Kobiet – modlimy się za kobiety. To kolejny 8 dzień miesiąca i nasze odniesienie do nowenny przed 600-leciem naszej parafii i 1000-leciem urodzin patrona św. Stanisława Bp i M. Pamiętamy i realizujemy zadania wynikające z tego roku szczególnie w Wielkim Poście.
 7. W piątek początek nowenny pieszej do św. Józefa do Lipna. Codziennie po Mszy św. wieczornej piesza pielgrzymka z programem nowenny. Wcześniej Droga Krzyżowa o 16.00 i 19.00.
 8. W sobotę Msza św. wieczorna o 16.00 ze względu na spowiedź rekolekcyjną u sąsiadów. 
 9. W niedzielę Gorzkie Żale po Mszy św. o 11.30 i 17.00.
 10. Zachęcamy do nabywania i czytania Niedzieli.
 11. Odszedł do Pana śp. Leszek Grochowski z Bużki, którego pogrzeb w poniedziałek o 11.00. Rodzinie składamy serdeczne wyrazy współczucia, a zmarłego polecamy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…