Ogłoszenia parafialne – IV Niedziela Wielkanocna

1. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza i początek tygodnia modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.
  2. Dziękujemy za ofiary na kościół i pracę na cmentarzu.
  3. Trwa nowenna do św. Stanisława przed odpustem.
  4. Od jutra msze wieczorne o godz. 18.00. Rozpoczynamy też nabożeństwa majowe – w dni powszednie o godz. 18.00, w niedzielę o 17.00. Prosimy o tradycyjne majówki w kaplicach, przy krzyżach i w remizach.
  5. Jutro wspomnienie św. Józefa Robotnika i odpust w Lipnie o godz. 12.00. Jutro modlitwa w intencji dusz czyśćcowych.
  6. W poniedziałek i wtorek o 16.30 egzaminy przed I Komunią świętą.
  7. We wtorek Dzień Flagi – wywieśmy je w naszych domach. To kolejny dzień nowenny do św. Antoniego.
  8. W środę uroczystość NMP Królowej Polski. Msze jak w Niedzielę. Poświęcenie pól: o 15.00 1. ks. Grzybów 2. ks. Kamianka, o 18.00 1 ks. Kolonia Hołowczyce, o 19.00 2 ks. Rozwadów.
  9. W czwartek I czwartek miesiąca i rozpoczęcia nabożeństwa 40-godzinnego. Adoracja według listy. Dzieci przychodzą na adoracje w ramach katechezy w czwartek i piątek – zabieramy różańce i książeczki od 1 komunii św. W czwartek próba po mszy wieczornej przed rocznicą I komunii św.
  10. W piątek I piątek miesiąca. Adoracja w ramach nabożeństwa 40-godzinnego według listy. Po wieczornej mszy św. Jerycho różańcowe – są wolne terminy do prowadzenia, zapisy w zakrystii.
  11. Egzamin przed bierzmowaniem w piątek o 16.30 i w sobotę o 17.00.
  12. W sobotę I sobota miesiąca i Jerycho różańcowe: o 14.00 dzieci komunijne z rodzicami, o 15.00 dzieci rocznicowe z rodzicami, o 16.00 bierzmowani z rodzicami o 17.00 chór.
  13. W niedzielę odpust parafialny o 12.00 i rocznica I komunii św. Po mszy zmiana tajemnic różańcowych i procesja eucharystyczna.
  14. Zachęcamy do nabywania i czytania Niedzieli.
  15. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty odszedł śp. Leszek Wasiluk z Lipna. Rodzinie składamy wyrazy współczucia, a zmarłego polecamy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…