Ogłoszenia parafialne – X Niedziela zwykła

1. Podziękowania za ofiary na budowę kościoła i za pracę.
  2. Podziękowania za procesję na Boże Ciało, za zrobioną dekorację i ubranie 4 ołtarzy, za zapewnienie bezpieczeństwa na drodze, dla chóru za śpiew przy ołtarzach.
  3. Podziękowania dla rodziców kandydatów do bierzmowania za sprzątanie cmentarza i kościoła. Trzeba jeszcze wywieźć gałęzie z cmentarza.
  4. Trwa oktawa Bożego Ciała. Zapraszamy dzieci, dorosłych i wyznaczone wioski.
  5. Trwa adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie od 15.00 do 18.00.
  6. W poniedziałek o 17.00 spowiedź przed bierzmowaniem.
  7. We wtorek: o 17.00 procesja fatimska, o 18.00 pod przewodnictwem ks. bpa Antoniego Dydycza 300-lecie koronacji obrazu św. Antoniego, jednocześnie Jego imieniny i 60-rocznica święceń kapłańskich; Bierzmowanie, błogosławieństwo dzieci i procesja oktawy Bożego Ciała.
  8. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała i poświęcenie ziół i kwiatów. Po nabożeństwie czerwcowym nieszpory i procesja.
  9. W piątek uroczystość NSPJ, podsumowanie I piątków miesiąca dla uczniów, którzy je obchodzili przez ostatni rok katechetyczny.
  10. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP – podsumowanie I sobót dla tych, którzy obchodzą to nabożeństwo.
  11. Zachęcamy do nabywania i czytania Niedzieli.
  12. Odeszła do Pana śp. Zofia Andruszkiewicz z Rzewuszek, zamieszkała w Lipnie. Rodzinie składamy wyrazy współczucia, zmarłą polecamy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…