Ogłoszenia parafialne – XII Niedziela zwykła

 1. Podziękowania za ofiary na budowę kościoła.
 2. Podziękowania za udział w pielgrzymce do Krakowa wpisującej się w program nowenny przed 600-leciem parafii i 1000-leciem urodzin św, Stanisława. Podziękowanie za przywiezienie relikwii  św. siostry Faustyny i św. brata Alberta.
 3. W poniedziałek modlitwa w intencji dusz czyśćcowych.
 4. W środę różaniec do Matki Bożej Sarnackiej.
 5. W pierwszy czwartek miesiąca modlimy się w intencji powołań i powołanych.
 6. Pierwszy piątek – nabożeństwo po Mszy św. 7.00 i przed Mszą św. o 18.00. Spowiedź przed Mszami św.
 7. Sobota to 8 dzień miesiąca – nasze odniesienie do św. Stanisława.
 8. W niedzielę taca na cele diecezjalne.
 9. Do środy można zapisywać się na pielgrzymkę do Częstochowy u p. Henryka i u p. Mariusza.
 10. Zachęcamy do nabywania Niedzieli.
 11. W ostatnim czasie odeszli do Pana śp. Mieczysław Ludwiczuk z Rzewuszek i śp. Lech Wawryniuk z Lipna. Rodzinom składamy wyrazy współczucia, a zmarłych polecamy Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…