Ogłoszenia parafialne – XIX Niedziela zwykła

  1. Podziękowania za udział w Jerychu różańcowym i odpuście. Podziękowania za dary na stół, za koszenie trawy. Podziękowania za ofiary na budowę kościoła.
  2. Trwa adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie od 15.00 do 18.00.
  3. We wtorek uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze jak w niedziele. Na mszach poświęcenie ziół i kwiatów. Po mszach zbiórka ofiar do puszek na ofiary powodzi w Słowenii.
  4. W przyszłą niedzielę uroczystość poświęcenia organów. Porządek uroczystości: 11.15 przedstawienie historii organów. 11.30 msza pod przewodnictwem ks. bpa Piotra Sawczuka i ks. bpa Antoniego Dydycza z wprowadzeniem relikwii św. Brata Alberta, św. siostry Faustyny, bł. Jerzego Popiełuszki i bł. ks. Michała Sopoćki. Po Mszy św. podziękowania i koncert organowy w wykonaniu prof. Brzuchacza. Zaproszenie zostali: Premier, Minister Kultury i Sztuki, Główny Konserwator Zabytków, Prezes Orlenu, profesorowie nadzorujący, księża z dekanatu i wspomagający oraz radni parafialni. Następnie obiad dla zaproszonych gości.
  5. Planujemy zorganizować pielgrzymkę na beatyfikację rodziny Ulmów we wrześniu.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania Niedzieli.
  7. Odeszli do Pana w ostatnim czasie śp. i śp. Marek Gregorczuk z Chybowa, którego pogrzeb w poniedziałek o godz. 13.30. Rodzinom składamy wyrazy współczucia a zmarłych polecamy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…