Ogłoszenia parafialne – XXII Niedziela zwykła

 1. Brakowało dzieci w I piątek i sobotę.
 2. Podziękowania za ofiary na budowę kościoła.
 3. Trwa adoracja Najświętszego Sakramentu od 15.00 do 18.00.
 4. Trwa nowenna do rodziny Ulmów przed ich beatyfikacją.
 5. W poniedziałek początek roku szkolnego i katechetycznego. Msza św. o 8.00.
 6. W poniedziałek spotkanie Przyjaciół Oblubieńca po wieczornej Mszy św.
 7. We wtorek zbiórka ministrantów po mszy wieczornej.
 8. W środę różaniec z czytaniem próśb i podziękowań do Matki Bożej Sarnackiej.
 9. W czwartek modlitwa o powołania kapłańskie i zakonne.
 10. W piątek Święto Narodzenia Matki Bożej – Matki Bożej Siewnej. Msze św. o 7.00, 10.00 i 18.00. Poświęcenie ziarna siewnego. To kolejny 8 dzień miesiąca nasze odniesienie do nowenny przed 600-leciem parafii i 1000-leciem urodzin św. Stanisława bp i M. Po Mszy św. o 18.00 początek Jerycha różańcowego jako przygotowanie do uroczystości beatyfikacji rodziny Ulmów. Ze względu na brak chętnych wyjazdu nie będzie. W piątek o 19.00 spotkanie KSMu.
 11. W sobotę dożynki diecezjalne w Łubinie Kościelnym. Parafię reprezentuje Lipno z wieńcem i ziarnem siewnym. Początek uroczystości o 9.30. 
 12. Zachęcamy do nabywania i czytania Niedzieli.
 13. Niestety obiecane pieniądze na koncerty organowe nie zostały przekazane wykonawcom dlatego to dzieło zostaje na dziś nieaktualne, ma być przesunięte w czasie. Natomiast w sobotę po wieczornej mszy odbędzie się w naszym kościele koncert z serii Klasyczne Koncerty w Gminie Sarnaki pod nazwą: Z muzyką do nieba. Koncert arii, duetów i pieśni.
 14. W ostatnim czasie odszedł do Pana św. Dobrosław Lewicki z Chybowa. Rodzinie składamy wyrazy współczucia, a zmarłego polecamy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…