Ogłoszenia parafialne – 23 niedziela zwykła

 1. Podziękowanie za udział w dożynkach diecezjalnych, za wieniec, ziarno do poświęcenia dla parafian z Lipna.
 2. Podziękowanie za udział i wieńce dożynkowe dla następujących miejscowości: Chybów, Kolonia Hołowczyce, Hołowczyce, Hołowczyce Dom Seniora, Terlików, Lipno, Chlebczyn, Kamianka, Binduga, Mierzwice, z wieńcami był również chleb. Za przygotowanie poczęstunku dla uczestników dożynek. Poczęstunek przygotowały następujące miejscowości: Sarnaki, Chybów, Lipno, Kamianka, Hołowczyce, Chlebczyn. Gratulujemy zwycięzcom w klasie najpiękniejszy wieniec, najlepsze stoisko. Dla mnie wszyscy, którzy przygotowali wieńce, chleb i stoiska są zwycięzcami bo potrafili przezwyciężyć obojętność wielu mieszkańców którym się nie chce.
 3. Podziękowanie za ofiary na budowę kościoła, za występ koncertu muzycznego.
 4. Dziś zaczyna się Tydzień Wychowania. Modlimy się o dobrych rodziców i wychowawców.
 5. Dziś w Markowej dobędą się uroczystości beatyfikacyjne rodziny Ulmów. W naszej parafii odprawiona została nowenna ku ich czci i przeprowadzone zostało Jerycho różańcowe. Prowadzącym to nabożeństwo i wszystkim uczestnikom składamy podziękowania Bóg zapłać.
 6. W ramach tygodnia wychowania 14. września w Drohiczynie Diecezjalny Dzień Młodzieży, a w naszej parafii triduum przed świętem Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży uczącej się. Wszystkich uczniów klas VII i VIII zachęcam do udziału w tym spotkaniu jako jeden z punktów przygotowania do bierzmowania. W piątek o 16.00 warsztaty dla dzieci na salce, a w sobotę o 9.00 zabawy na salce i przed wikariatem. 
 7. Trwa adoracja Najświętszego Sakramentu od 15.00 do 18.00.
 8. W środę procesja fatimska po Mszy św. o 18.00.
 9. W niedzielę ofiary do puszek na Centrum Informacji Diecezji Drohiczyńskiej.
 10. Zachęcamy do nabywania i czytania Niedzieli.
 11. Parafia wydała broszurę o poświęceniu organów w naszej parafii, które przeżywaliśmy 20. sierpnia. Koszt broszury to 10zł, traktujemy to jako cegiełkę na kościół. Broszur jest tylko 100szt.
 12. Zwracamy uwagę na kradzież pasyjek na cmentarzu – bądźmy czujni.