Ogłoszenia parafialne – XXIV Niedziela zwykła

1. Podziękowania za ofiary na kościół, za malowanie dachu na starej plebanii.
  2. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu codziennie od 15.00 do 18.00.
  3. W poniedziałek święto św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży. Zapraszamy dzieci na Mszę św. ma godz. 18.00.
  4. W sobotę o 17.00 katecheza przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych. Chrzest w niedzielę o godz. 10.00.
  5. We wtorek Wspólnota Mężczyzn zaprasza na spotkanie u św. Józefa w Szpakach, a w sobotę na Męskie Oblężenie Jasnej Góry – wyjazd o 4.30.
  6. W piątek po wieczornej Mszy św. spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania (7 i 8 klasy) i ich rodziców.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania Niedzieli.
  8. W ostatnim czasie odszedł do Pana śp. Stanisław Chwesiuk z Hołowczyc. Rodzinie składamy wyrazy współczucia, a zmarłego polecamy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…