Ogłoszenia parafialne – XXV Niedziela zwykła

  1. Podziękowanie za ofiary na budowę kościoła.
  2. Adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie od 15.00 do 18.00.
  3. W niedzielę pierwsza niedziela miesiąca po Mszy św. o 11.30 poświęcenie różańców dla kandydatów do I komunii św. i ich rozdanie. Modlitwa różańcowa dla dzieci jako przygotowanie do uroczystości I komunii św. Rodziców zachęcamy by stworzyli kółko różańcowe aby modlić się w intencji dzieci. Zmiana tajemnic różańcowych, następnie adoracja Najświętszego Sakramentu, dziesiątka różańca który odmawiają dzieci i procesja eucharystyczna. Dziewczynki proszę o sypanie kwiatków, mam na myśli dziewczynki od kl. III i młodsze, również z przedszkola. Kandydaci do bierzmowania feretron. Cały różaniec będzie odprawiany o godz. 17.00. W tym dniu taca na cele charytatywne dla Caritasu.
  4. W sobotę o godz. 19.00 spotkanie mężczyzn.
  5. Zwracam się z prośbą o wsparcie finansowe i zrealizowanie zapowiedzi deklarowanych ofiar przy kolędzie, czy to na konto czy osobiście do parafii. Dlaczego ta prośba. 1. Zwiększył się zakres prac przy dekoracji kościoła, jest malowane prezbiterium i złocony sufit pod chórem. 2. Chociaż remont organów parafię nie kosztował to jednak sprawy wokół tego dzieła jak również sama uroczystość tak np. wymiana szyb w oknach organów 9 tys. zł. 3. Od pewnego czasu jesteśmy nękani i zmuszani przez konserwatora do remontu starego kościoła. Są osoby z naszego środowiska, które podsycają sprawę do odpowiednich urzędów. To nastręcza problemów ale i środków finansowych.
  6. Zachęcamy do czytania Niedzieli.
  7. W ostatnim czasie odszedł do Pana śp. Zbigniew Melech z Chlebczyna. Pogrzeb we wtorek o 13.00. Rodzinie składamy wyrazy współczucia, a zmarłego polecamy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…