Ogłoszenia parafialne – Poniedziałek Wielkanocny

 1. Podziękowanie za ofiary ma ogrzewanie, za ofiary przy poświęceniu pokarmów w prawie wszystkich wioskach, za bułeczki i winogrono na wielki czwartek dla Delikatesów Centrum, za ofiary na kwiaty, za które kupiłem blisko 100 doniczek kwiatów do kościoła i kaplic, za pracę na cmentarzu, za dekorację kościoła, za kwiaty indywidualnie, za adorację w ciemnicy i przy grobie strażakom, osobom wyznaczonym i spoza wyznaczenia, chociaż niestety z pewnych miejscowości od pewnego czasu nie ma nikogo, podobnie jak na drodze krzyżowej.
 2. Adoracja Najświętszego Sakramentu od wtorku od 15.00 do 17.00.
 3. Dziś modlitwa za dusze czyśćcowe.
 4. W środę różaniec z prośbą i podziękowaniem do Matki Bożej Sarnackiej.
 5. W czwartek modlitwa o powołania kapłańskie i zakonne.
 6. W I piątek nabożeństwo po Mszy św. o 7.00 i 17.00, spowiedź o 16.30. Przypominam uczniom kl. IV i VI.
 7. I sobotę nabożeństwo po Mszy św. o 7.00: różaniec wynagradzający, rozważanie nad tajemnicami różańca i konferencja dla członków Kół Różańcowych i Oddanych Matce Bożej i o 16.15 różaniec wynagradzający, rozważania nad tajemnicami, nabożeństwo i Msza św. Spowiedź o 16.15. Przypominam uczniom klas V i VII.
 8. W I niedzielę adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o 10.00. Święto Miłosierdzia Bożego. Taca na dzieła miłosierdzia.
 9. Zachęcamy do czytania Niedzieli.
 10. Biskupi na ostatniej konferencji episkopatu zdecydowali o rozpoczęciu nowenny 9-letniej przygotowującej do rocznicy 2000 lat od śmierci i zmartwychwstania Pana Jezusa, którą będziemy obchodzić w 2033 r. W każdym roku akcent nowenny będzie skierowany na 6 uroczystości wydarzeń: Triduum Paschalne, Wielkanoc, Wniebowstąpienie, Zesłanie Ducha Świętego, Uroczystość Chrystusa Króla. Nowenna rozpoczęła się w Wielki Czwartek.
 11. Zmarli: śp. Jadwiga Wasilewska z Grzybowa. Pogrzeb w środę o 14.00. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…