Ogłoszenia parafialne – VI niedziela wielkanocna

1. Dziś w naszej parafii odpust ku czci św. Stanisława Bp. i M.
  2. Podziękowania za ofiary na budowę kościoła, za pracę, za adorację Najświętszego Sakramentu jako nabożeństwo 40. godzinne i Jerycho różańcowe.
  3. Trwa adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie od 15.00 do 18.00.
  4. Trwają nabożeństwa majowe. (Nie ma dzieci na nabożeństwie majowym – nawet kandydatów do I komunii św. i bierzmowania).
  5. W poniedziałek dzień modlitw za dusze czyśćcowe od 17.15.
  6. We wtorek nowenna do św. Antoniego.
  7. W środę uroczystość św. Stanisława Bp. i M., patrona naszej parafii i Polski.
  8. W czwartek uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa – 40 dni po Zmartwychwstaniu Pan Jezus idzie do Nieba. Msze św. o 7.00, 10.00 i 18.00.
  9. W piątek początek nowenny do Ducha Św. przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  10. W niedzielę poświęcenie pól: 15.00 1 ks. Rzewuszki, 2 ks. Chlebczyn; 19.00 1 ks. Rozwadów, 18.00 2 ks. Kolonia Hołowczyce.
  11. Zachęcamy do czytania Niedzieli.
  12. Zapisanych na pielgrzymkę śladami św. Maksymiliana Kolbego prosimy o wpłatę na ten wyjazd do przyszłej niedzieli.