Ogłoszenia parafialne – VII niedziela wielkanocna

1. Podziękowania za ofiary, za pracę.
  2. Trwa nowenna do Ducha św.
  3. Trwa adoracja Najświętszego Sakramentu.
  4. W poniedziałek 13. maja po Mszy św. o godz. 18.00 pierwsza procesja fatimska. Zapraszamy do licznego udziału. Prosimy o przyprowadzenie dzieci, których nadal brak na nabożeństwie majowym. Do niesienia figury proszę również kandydatów do bierzmowania i dzieci pierwszokomunijne z rodzicami.
  5. We wtorek nowenna do św. Antoniego.
  6. W czwartek święto św. Andrzeja Boboli, patrona Polski i jej wolności.
  7. W piątek 0 16.30 spowiedź dzieci pierwszokomunijnych, rodziców, rodzeństwa, rodzin, gdyż najpiękniejszym prezentem dla dziecka jest przyjęcie komunii św. w czasie uroczystości.
  8. W sobotę I komunia św. o godz. 11.00.
  9. W niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kończy się czas wielkanocnej spowiedzi w odniesieniu do 2. i 3. przykazania kościelnego.
  10. Poświęcenie pól 0 godz. 15.00 Sarnaki, 2 ks. Kózki, Binduga, Klimczyce; o 18.00 Płosków i Kolonia, 2 ks. Terlików.
  11. Zachęcamy do czytania Niedzieli.