Ogłoszenia parafialne – uroczystość Trójcy Przenajświętszej

 1. Dziś Dzień Matki, po Mszy św. o godz. 13.00 Dzień Dzieci. Zakończenie okresu Komunii wielkanocnej.
 2. Podziękowania za ofiary na budowę kościoła.
 3. Trwa adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie od godz. 15.00 do 18.00.
 4. We wtorek nowenna do św. Antoniego.
 5. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. o godz. 8.30, 10.00 i procesja eucharystyczna do 4 ołtarzy tradycyjną trasą. Ostatni ołtarz przygotowują rodzice dzieci I komunii św. Na procesję zabieramy wszystkie paramenty procesyjne. Dziewczynki sypią kwiatki. Dzieci pierwszokomunijne przychodzą ubrane w stroje komunijne. Msza o godz. 17.00.
 6. Po procesji rozpoczyna się oktawa Bożego Ciała, procesja wokół kościoła. Zapraszam wszystkich, również dzieci I komunii św. Dziewczynki do sypania kwiatków. Na poszczególne dni zapraszamy mieszkańców: piątek – Hołowczyce i Kolonia, sobota – Chybów, Rozwadów, Mierzwice, niedziela – Sarnaki.
 7. W piątek zakończenie nabożeństwa majowego.
 8. W sobotę początek nabożeństwa czerwcowego. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie dzieci. Proszę również o prowadzenie nabożeństw w poszczególnych wioskach. To również I sobota miesiąca – nabożeństwo po Mszy św. o godz. 7.00 różaniec wynagradzający, rozważania i konferencja dla członków kół różańcowych i oddanych Matce Bożej. O godz. 17.15 różaniec wynagradzający, rozważanie, nabożeństwo czerwcowe i Msza św. To również Dzień Dziecka.
 9. W I niedzielę miesiąca zmiana tajemnic różańcowych, adoracja i procesja oktawy Bożego Ciała po 11.30.
 10. Zachęcamy do czytania Niedzieli.
 11. Odszedł do Pana śp. Janusz Karwacki z Fronołowa. Rodzinie składamy serdeczne wyrazy współczucia, a zmarłego polecamy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…