32 niedziela zwykła – ogłoszenia

1. Podziękowanie za ofiary na budowę Kościoła.
  2. Pamiętajmy, że nasza kultura osobista wyraża się również w dbałości o porządek o miejsce wiecznego spoczynku naszych bliskich zmarłych. Przypominamy o konieczności segregacji śmieci na cmentarzu grzebalnym. Niestety mamy jeszcze z tym problem.
  3. Przypominamy, że od 9 listopada przed Mszą świętą wieczorową (od 16;30) różaniec wraz z wypominkami za zmarłych polecanych na kartach wspominkowych.
  4. W przyszłą niedzielę będziemy modlili się w intencji Kościoła prześladowanego. Będziemy zbierali ofiary do puszki jako pomoc i wyraz naszej solidarności z prześladowanymi za wiarę chrześcijanami.
  5. Przypominamy i zachęcamy do godnego przygotowania się do peregrynacji Figury Matki Bożej Fatimskiej i Obrazu Jezusa Miłosiernego poprzez udział w dniu peregrynacji we Mszy świętej, spowiedzi i Komunii świętej.
  6. Podziękowanie za modlitwę i ofiary złożone na rzecz Wyższego Seminarium Duchownego w Drohiczynie.