Niedziela Chrztu Pańskiego

  1. Podziękowanie za ofiary na budowę Kościoła.
  2. Podziękowanie za ofiary do puszek na pomoc chorym dzieciom: Gabrieli i Filipa.
  3. 8.01 – w Drohiczynie opłatek dla sołtysów o godzinie 10.
  4. 14.01 – po Mszy Świętej o 11;30 opłatek dla wspólnot działających przy parafii (Koło Radio Maryja, Kółka Różańcowe, Wspólnota Przyjaciół Oblubieńca, Chór, KSM, Ministranci, Schola, Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym).
  5. Plan wizyty duszpasterskiej: 08.01: – KOLONIA RZEWUSZKI – OD 8;30 – 1 KSIĄDZ; – KOLONIA PŁOSKÓW – OD 8;30 – 1 KSIĄDZ; – UL.: RYSIA, TEATRALNA I PIŁSUDSKIEGO OD 15 – 1 KSIĄDZ I UL.: SZKOLNA I KOŚCIUSZKI OD 15 – 1 KSIĄDZ. 09. 01: – FRANOPOL – OD 8;30 – 1 KSIĄDZ; ROZWADÓW OD 10;30, – 1 KSIĄDZ; – UL.: KILIŃSKIEGO, SPOKOJNA I ŻEROMSKIEGO OD 15 – 2 KSIĘŻY; NADLEŚNICTWO OD 15 – 1 KSIĄDZ. 10.01: – RZEWUSZKI OD 9;00 – 2 KSIĘŻY.
  6. Pamiętajmy, że nasza kultura osobista wyraża się również w dbałości o porządek o miejsce wiecznego spoczynku naszych zmarłych. Przypominamy o konieczności segregacji śmieci na cmentarzu grzebalnym.
  7. Przypominamy i zachęcamy do godnego przygotowania się do peregrynacji Figury Matki Bożej Fatimskiej i Obrazu Jezusa Miłosiernego poprzez udział w dniu peregrynacji we Mszy świętej, spowiedzi i Komunii świętej.
  8. Zachęcamy do czytania tygodnika w „Niedziela” i miesięcznika „Różaniec”.