4 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

  1. Podziękowania za ofiary na budowę Kościoła.
  2. W czwartek 1 lutego – I Czwartek Miesiąca, wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz.15.00,adoracja Koronka do Bożego Miłosierdzia i modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne.
  3. W piątek – 3 lutego – I Piątek Miesiąca– nabożeństwo pierwszopiątkowe po Mszy św. o godz. 10.00 i 17.00. Spowiedź święta przed Mszami św. Tego dnia w kościele świętujemy – Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Msze św. o godz. 8.30, 10.00 i 17.00. Błogosławieństwo świec na każdej Mszy św. Jest to Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Ofiary złożone na tacę są przeznaczone na zakony klauzurowe – kontemplacyjne. Wieczorem 2 lutego w całej diecezji w godzinie Apelu Jasnogórskiego gromadzimy się w rodzinach na modlitwie, powierzając Ojczyznę, parafię, kapłanów i rodziny Bogu. Modlitwa niech przebiega według porządku, który jest w folderze otrzymanym przez każdą rodzinę podczas kolędy. Na Mszy św. wieczornej (17.00 ) wręczeniem dzieciom przygotowującym się do I Komunii książeczki. Po Mszy św. spotkanie rodziców przygotowujących się z dziećmi I Komunii św. z krawcem.
  4. W sobotę – 4 lutego – I Sobota Miesiąca– nabożeństwo po Mszy. Św. o godz. 7.00. O godz. 16.15 – wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec wynagradzający, o 16.45 rozważanie tajemnicy różańcowej , nabożeństwo i Msza św. Tego dnia obchodzimy wspomnienie św. Błażeja, Biskupa i Męczennika, patrona w chorobach gardła. Po Mszach św. będzie miał miejsce obrzęd modlitwy nad wiernymi przez wstawiennictwo św. Błażeja.
  5. Przyszła niedziela jest I niedziela Miesiąca– po Mszy św. o godz. 10.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, zmiana tajemnic różańcowych.
  6. Podziękowanie wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie Ferii Zimowych przy naszej parafii.