5 niedziela Wielkiego Postu

 1. Podziękowania za ofiary złożone na budowę kościoła.
 2. Podziękowanie za prace przy kościele (rusztowanie i tarcie drzewa).
 3. Od poniedziałku do dalszych prac zapraszamy mieszkańców Chybowa (po 4 osoby na każdy dzień). 
 4. Podziękowanie za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.
 5. Jak wiemy w czasie trwania Wielkiego Postu (od poniedziałku do czwartku) w godzinach 15-17 w naszej parafii ma miejsce adoracja Najświętszego Sakramentu jako forma duchowego przygotowania do świąt Zmartwychwstania Pańskiego. W związku z tym w poniedziałek zapraszamy mieszkańców: Kamianki, wtorek Rzewuszek, środa: Lipna i czwartek: Chlebczyna.
 6. Dzisiaj ostatni dzień Pieszej pielgrzymki do Lipna Start codziennie o 17 (Eucharystia).
 7. Jutro uroczystość ku czci świętego Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Msz święta w Lipnie o 19. Zapraszamy do udziału.
 8. Podziękowanie Bogu za czas rekolekcji, ks. rekolekcjoniści Jarosławowi Rzymskiemu za poprowadzenie, księżom spowiednikom za posługę w konfesjonale, parafianom za każde wyświadczone dobro. Bóg zapłać.
 9. Spowiedź chorych. Poniedziałek – 8;00: Grzybów, Kamianka i Rzewuszki, 14: Klimczyce, Kózki, Bużka, Mierzwice i Rozwadów, 15: Lipno, Chlebczyn i Franopol. Wtorek – 14: Hołowczyce i Kolonia Płosków. Środa – 9: Chybów i Sarnaki.
 10. Piątek Droga Krzyżowa o 16.
 11. Ekstremalna Droga Krzyżowa: Sarnaki Leśna Podlaska, odbędzie się w sobotę 24 marca. Start o 7 (Eucharystia).
 12. Wzorem lat ubiegłych w Niedzielę Palmową odbędzie się konkurs na Największą i Najpiękniejszą Palmę. Rozstrzygnięcie konkursu 0 11;15. Zachęcamy do udziału.
 13. W niedzielę Gorzkie Żale po Mszach o 11;30 i 17. Serdecznie zapraszamy do udziału.
 14. W przyszłą niedzielę odbędzie się Droga Krzyżowa ulicami Sarnak. Start o 16 spod kościoła w stronę Nadleśnictwa. Prosimy Straż o zabezpieczenie trasy przemarszu. Zachęcamy do udziału.
 15. Wzorem lat ubiegłych młodzież rozprowadza „Baranki Wielkanocne Caritas”. Zachęcamy do wsparcia w ten sposób osób potrzebujących.
 16. Zachęcamy do lektury tygodnika „Niedziela” i miesięcznika „Różaniec”.
 17. Pamiętajmy, że nasza kultura osobista wyraża się również w dbałości o porządek o miejsce wiecznego spoczynku naszych zmarłych. Przypominamy o konieczności segregacji śmieci na cmentarzu grzebalnym.
 18. Przypominamy i zachęcamy do godnego przygotowania się do peregrynacji Figury Matki Bożej Fatimskiej i Obrazu Jezusa Miłosiernego poprzez udział w dniu peregrynacji we Mszy świętej, spowiedzi i Komunii świętej