6 Niedziela Wielkanocna

 1. Podziękowania za ofiary na budowę kościoła.
 2. Podziękowanie za pracę przy budowie kościoła.
 3. Podziękowanie za prace przy malowaniu ogrodzenia.
 4. Podziękowania za wsparcie modlitewne i materialne Wyższego Seminarium Duchownego w Drohiczynie.
 5. Podziękowanie dla wszystkich zaangażowanych w przygotowanie uroczystości odpustowych.
 6. W czwartek przypada Wniebowstąpienie. Ze względów praktycznych kościół przeniósł to święto na najbliższą Niedzielę. Zachęcamy do udziału we Mszy świętej w czwartek.
 7. W piątek początek nowenny do Ducha Świętego. Zachęcamy do udziału.
 8. W sobotę w Mierzwicach dzień strażaka. Msza święta o 11.
 9. Ofiary na tace w przyszłą niedzielę są przeznaczone na budowę kościoła. Po Mszach będą zbierane ofiary do puszek jako pomoc misjonarzom.
 10. Poświęcenie pól w przyszłą niedzielę o godz. 15.00: 1 ksiądz – Grzybów, 2 ksiądz – Rzewuszki, 3 ksiądz – Rozwadów.
 11. W przyszłą niedzielę wypada 13 maja – procesja fatimska po Mszy świętej wieczorowe (17). Zapraszamy do udziału, szczególnie dzieci przygotowujące się do I komunii i młodzież do sakramentu bierzmowania.
 12. Zachęcamy do modlitwy przez wstawiennictwo sługi bożego ks. bp Ignacego Świrskiego – wieloletniego ordynariusza diecezji siedleckiej. Foldery i modlitwy można bezpłatnie otrzymać w zakrystii. Zapraszamy.
 13. Zachęcamy do udziału w rekolekcjach Ruchu Światło Życie. Szczególnie na Oazę zapraszamy dzieci i młodzież. Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://parafiasarnaki.pl/2018/04/23/czas-na-oaze/.
 14. Zachęcamy do lektury tygodnika „Niedziela” i miesięcznika „Różaniec”.
 15. Pamiętajmy, że nasza kultura osobista wyraża się również w dbałości o porządek o miejsce wiecznego spoczynku naszych zmarłych. Przypominamy o konieczności segregacji śmieci na cmentarzu grzebalnym.
 16. Przypominamy i zachęcamy do godnego przygotowania się do peregrynacji Figury Matki Bożej Fatimskiej i Obrazu Jezusa Miłosiernego poprzez udział w dniu peregrynacji we Mszy świętej, spowiedzi i Komunii świętej.