12 Niedziela Zwykła

 1. Podziękowanie za ofiary na budowę kościoła.
 2. Podziękowanie wszystkim uczestnikom za udział w Nowennie pieszej do Mierzwic. Średnio pielgrzymowało na 60 osób. Dziękujemy mieszkańcom Mierzwic za gościnę. 
 3. Dzisiaj swoje imieniny obchodzi p. Janusz Kołtuniak nasz organista – polecamy jego i jego posługę przy naszej parafii Bogu. 
 4. Dzisiaj swoje święto patronalne przeżywa Wspólnota Przyjaciół Oblubieńca. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach. 
 5. Dzisiaj w Mierzwicach odpust ku czci świętych Apostołów Piotra i Pawła o 12;00. Zapraszamy. 
 6. Trwa nabożeństwo czerwcowe, Zachęcamy do udziału.
 7. Jutro rozpoczynamy półkolonie przy parafii. Startujemy o 9.
 8. W piątek uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu imieniny obchodzi ks. Piotr. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach. 
 9. W sobotę zakończenie Nabożeństwa Czerwcowego. 
 10. W przyszłą niedzielę I niedziela miesiąca. Procesja – zapraszamy do licznego udziału.
 11. W przyszłą niedziele w Lipnie odpust ku czci Matki Bożej o 12;00. Zapraszamy do udziału. 
 12. Zwróćmy uwagę na sakrament Pokuty i Pojednania. Przypominamy, że NIE PRZYJMUJEMY Pana Jezusa w stanie GRZECHU CIĘŻKIEGO! 
 13. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na Dziękczynną Pielgrzymkę do Częstochowy. Wyjazd 8 lipca. Zapisy w zakrystii, u p. Marioli i u p. Tadeusza.
 14. Wspólnota Przyjaciół Oblubieńca zaprasza na 2 dniową pielgrzymkę: Licheń-Kalisz-Świnice Warckie. Odbędzie się ona w dniach 10-11 lipca. Zapisy u ks. Grzegorza i w zakrystii. 
 15. Zachęcamy do lektury tygodnika Niedziela i miesięcznika Różaniec. 
 16. Pamiętajmy, że nasza kultura osobista wyraża się również w dbałości o porządek o miejsce wiecznego spoczynku naszych zmarłych. Przypominamy o konieczności segregacji śmieci na cmentarzu grzebalnym.
 17. Przypominamy i zachęcamy do godnego przygotowania się do peregrynacji Figury Matki Bożej Fatimskiej i Obrazu Jezusa Miłosiernego poprzez udział w dniu peregrynacji we Mszy świętej, spowiedzi i Komunii świętej.