1. Podziękowanie za ofiary na budowę kościoła.
  2. Podziękowanie za ofiary do puszki na pogorzelców.
  3. W środę pielgrzymka do Kodnia. Wyjazd po Mszy świętej porannej – ok 7;30. Powrót ok. 17;00.
  4. W piątek konferencja przed chrzcielna dla rodziców naturalnych i chrzestnych o 17;00 na wikariacie.
  5. w sobotę piesza pielgrzymka do Leśnej Podlaskiej. Wyjście po porannej Mszy świętej – ok 7;30. Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania. Proponujemy aby zabrać na pielgrzymkę białą koszulkę. Chcemy wejść do Matki Bożej Leśniańskiej ubrani na biało. Wyraz naszej dziecięcej ufności i czystości. Przypominamy i zachęcamy do spowiedzi podczas pielgrzymowania. Tradycyjnie pielgrzymów (i nie tylko) zapraszamy na pasterkę, która będzie poprzedzona czuwaniem młodzieży i chóru parafialnego (od 23).
  6. Za tydzień chrzty na Mszy o godzinie 10;00.
  7.  Rozpoczęły się żniwa, przypominamy o zbliżających się dożynkach parafialnych (2 września) i diecezjalnych (8 września). Parafię w dożynkach diecezjalnych reprezentuje miejscowość Chybów z wieńcem.
  8.  Zachęcamy do lektury tygodnika Niedziela i miesięcznika Różaniec.
  9. Pamiętajmy, że nasza kultura osobista wyraża się również w dbałości o porządek o miejsce wiecznego spoczynku naszych zmarłych. Przypominamy o konieczności segregacji śmieci na cmentarzu grzebalnym.
  10. Przypominamy i zachęcamy do godnego przygotowania się do peregrynacji Figury Matki Bożej Fatimskiej i Obrazu Jezusa Miłosiernego poprzez udział w dniu peregrynacji we Mszy świętej, spowiedzi i Komunii świętej.
  11.  Trwa Różańcowa Nowenna Dziękczynna. W tym tygodniu do prowadzenia różańca zapraszamy Kółka różańcowe następujących zelatorów: Pn-Agata Wawryniuk, Wt- Jadwiga Wasilewska, Śr-Krystyna Demianiuk, Czw-Marianna Zubkowicz, Pt-Teresa Gregorczuk, Sb-Danielina Kasperuk, Ndz-Otylia Czeżyk.