22 Niedziela zwykła

1. Podziękowania za ofiary na budowę kościoła.
2. Podziękowanie za prace przy budowie kościoła.
3. Podziękowanie za ofiary na kwiaty.
4. Wczoraj była 79 rocznica wybuchu II wojny światowej, w naszych modlitwach pamiętajmy o modlitwie w intencji poległych w obronie Ojczyzny.
5. Dzisiaj przezywamy Dożynki parafialne jako dziękczynienie za owoce pracy rąk ludzkich. Ogarnijmy nasza modlitwą rolników i sadowników.
6. Jutro początek roku szkolnego i katechetycznego. Msza święta w tej intencji o 8;00.
7. W poniedziałek, I poniedziałek miesiąca, różaniec w intencji Dusz czyśćcowych o 17;30 i Eucharystia w tej intencji. W naszych modlitwach pamiętajmy o duszach w czyśćcu cierpiących.
8. W środę, I środę miesiąca, różaniec z intencjami przez wstawiennictwo MB Sarnackiej o 17;30. Zapraszamy do udziału i do pisami intencji.
9. W czwartek, I czwartek miesiąca, o 15 wystawienie i Koronka do BM i adoracja połączona z modlitwą o nowe powołania. Przypominamy o adoracji i spotkaniu dla kandydatów do sakramentu bierzmowania.
10. W czwartek z Drohiczyna rusza 3 Piesza pielgrzymka Drohiczyn-Loretto. Zdanie bagaży przed Katedrą od 7;30. Msza święta o 8;30. Zapraszamy i zachęcamy do pielgrzymowania.
11. W piątek, I piątek miesiąca, spowiedź przed Mszami o 7 i 18. Przypominamy o spowiedzi i udziale w nabożeństwach pierwszo-piątkowych uczniom klas 4 i 6.
12. W piątek rozpoczęcie pielgrzymki mężczyzn wyjazdem o godzinie 4 spod kościoła parafialnego. Jest jeszcze 4 miejsca wolne. Zapraszamy do pielgrzymowania mężczyzn, a kobiety o modlitwę.
13. W piątek w Sarnakach bezpłatne badanie słuchu w specjalnym słuchobusie przy Gminie.
14. W sobotę dożynki diecezjalne w Sadownym. Nasza parafię z wieńcem i ziarnem siewnym reprezentują mieszkańcy Chybowa.
15. W sobotę Święto Matki Bożej Siewnej. W tym dniu Msze o 8;30, 10 i 18. Poświęcenie ziarna po każdej Mszy świętej. To również rocznica śmierci ks. Śledziewskiego. Po Mszy świętej wieczorowej procesyjnie udajemy się na cmentarz i modlimy się różańcem za zmarłych kapłanów. Zapraszamy do udziału i modlitwy.
16. W niedzielę spotkanie z rodzicami dzieci przygotowującymi się do I Komuni świętej po Mszy świętej o 11;30. Zapraszamy rodziców uczniów klas 3 podstawowej. Obecność obowiązkowa.
17. W niedzielę spotkanie kapłanów z Radą parafialną o 16 na wikariacie.
18. 15 września odbędzie się pielgrzymka autokarowa dzieci i młodzieży do Przasnysza i Rostkowa (miejsca chrztu i narodzin św. Stanisława Kostki), jako podsumowanie Nowenny Rocznej Wiedeń-Rzym. Zapraszamy do udziału dzieci i młodzież. Zapisy u księży i w zakrystii.
19. Zapraszamy do lektury tygodnika „Niedziela” i miesięcznika „Różaniec”.
20. Różaniec w tym tygodniu prowadzą: Pn-Apostolstwo Dusz Czyśścowych, Wt-Cecyli Chwedorczuk, Cz-Tadeusz Wasiluk, Pt-Zbigniewa Ludwiczuk, Sb-Alicja Jaszczuk, Ndz-Halina Izdebska.
21. Przypominamy o segregacji śmieci na cmentarzu.
22. Przypominamy o dobrym przygotowaniu się do przyjęcia znaków wiary Obrazu Jezusa Miłosiernego i Figury Matki Bożej Fatimskiej przez spowiedź i Komunię świętą.