25 Niedziela zwykła

 1. Podziękowanie za ofiary na budowę kościoła.
 2. Podziękowanie za ofiary do puszki na Centrum Informacji Diecezji Drohiczyńskiej.
 3. Podziękowanie za prace przy kościele – wycinka drzewa.
 4. W piątek 28 września o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast. Tradycyjnie w naszej wspólnocie też będziemy się modlić na następujących ulicach: Kolejowa i 3 Maja, Kościelna i Piłsudskiego, Szkolna i 3 Maja. Zapraszamy do udziału i modlitwy. 
 5. W sobotę spotkanie Oazy i scholi o 15 na wikariacie. Zapraszamy wszystkich chętnych. 
 6. W niedzielę spotkanie dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii świętej o 11:30. Po Eucharystii spotkanie organizacyjne.
 7. 18 października odbędzie się pielgrzymka autokarowa do: Różanegostoku, Suchowoli i Białegostoku. Więcej informacji i zapisy w zakrystii.
 8. Zachęcamy do czytania tygodnika Niedziela i miesięcznika Różaniec. 
 9. Zachęcamy do udziału w Seminarium Odnowy Wiary. Pierwsza spotkanie w niedziele 30 września po Mszy świętej o 17.  
 10. Pamiętajmy, że nasza kultura osobista wyraża się również w dbałości o porządek o miejsce wiecznego spoczynku naszych zmarłych. Przypominamy o konieczności segregacji śmieci na cmentarzu grzebalnym.
 11. Przypominamy i zachęcamy do godnego przygotowania się do peregrynacji Figury Matki Bożej Fatimskiej i Obrazu Jezusa Miłosiernego poprzez udział w dniu peregrynacji we Mszy świętej, spowiedzi i Komunii świętej.
 12. Trwa Różańcowa Nowenna Dziękczynna. W tym tygodniu do prowadzenia różańca zapraszamy Kółka różańcowe następujących zelatorów: Pn- Jadwiga Wasilewska, Wt- Krystyna Demianiuk, Śr-Marianna Zubkowicz, Czw-Daniela Kasperuk, Pt-Otylia Czeżyk, Sb-Henryk Wawryniuk, Ndz-Krystyna Głuchowska.