29 Niedziela zwykła

 

 1. Podziękowanie za ofiary na budowę kościoła.
 2. Podziękowanie za ofiary do puszki na Fundację Nowego Tysiąclecia.
 3. Podziękowanie za wsparcie młodzieży w Akcji Kremówka.
 4. Trwa miesiąc październik w którym w sposób szczególny modlimy się na różańcu. Różaniec po każdej Mszy świętej wieczorowej. Zachęcamy i zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 5. Rozpoczął się tydzień modlitw w intencji misji. W naszych modlitwach pamiętajmy w tym tygodniu w sposób szczególny o misjonarzach.
 6. W poniedziałek wspomnienie św. Jana Pawła II.
 7. W czwartek zakończenie nawiedzenia znaków wiary w 3 części Sarnak. Msza święta w intencji mieszkańców o 17:00. Zapraszamy do udziału.
 8. Od czwartku będziemy modlili się za zmarłych, którzy odeszli od nas w przeciągu ostatniego roku. Czwartek: Sarnaki, Piątek: Chybów i Chlebczyn, Sobota: Lipno i Klimczyce.
 9. W sobotę konferencja przed chrzcielna dla rodziców naturalnych i chrzestnych o 16 na wikariacie. Chrzty w niedzielę o 10.
 10. W sobotę Msza święta dla mężczyzn o 18:30. Zapraszamy do udziału męskie grono.
 11. Przypominamy i zachęcamy do spowiedzi komunii świętej i modlitwy w intencji naszych zmarłych. Zachęcamy do pisania kart wspominkowych.
 12. Zbliża się listopad miesiąc poświęcony w sposób szczególny pamięci o naszych zmarłych. prosimy o uprzątniecie cmentarza. Pamiętajmy, że nasza kultura osobista wyraża się również w dbałości o porządek o miejsce wiecznego spoczynku naszych zmarłych. Przypominamy o konieczności segregacji śmieci na cmentarzu grzebalnym.
 13. Caritas zachęca nas do kupowania zniczy. Cena jednego znicza 5 zł – pamiętajmy , że płomień tego znicza daje kromkę chleba głodnemu.
 14. Zachęcamy do czytania tygodnika Niedziela i miesięcznika Różaniec.
 15. Zachęcamy do udziału w Seminarium Odnowy Wiary. Kolejne spotkanie w niedziele 28 października po Mszy świętej o 17. 
 16. Przypominamy i zachęcamy do godnego przygotowania się do peregrynacji Figury Matki Bożej Fatimskiej i Obrazu Jezusa Miłosiernego poprzez udział w dniu peregrynacji we Mszy świętej, spowiedzi i Komunii świętej.